بروزرسانی جدید در اینستاگرام (قسمت دوم)

در این مقاله می خواهیم به ادامه بررسی مقاله گذشته بپردازیم.

تایمر شمارش معکوس استوری اینستاگرام:

این به روزرسانی جدید مورد علاقه من در اینستاگرام است! در استوری های اینستاگرام خود اکنون می توانید یک تایمر شمارش معکوس را اضافه کنید! تایمر شمارش معکوس یک استراتژی کلاسیک بازاریابی است که الهام بخش اقدام در فرد است. من پیشنهاد می کنم از این موارد به طور مرتب استفاده کنید تا مردم از آنچه که می خواهید انجام دهید هیجان زده شوند! در اینجا چند روش یک تایمر شمارش معکوس مفید آوردیم:

 • اعلام رویداد / تبلیغی / افتتاحیه / موارد دیگر
 • یادآوری مخاطبان خود برای ثبت نام در یک رویداد
 • ایجاد فوریت برای کاری که زمان محدود دارد و منقضی میشود

مخاطبان شما قادر خواهند بود در تایمر شمارش معکوس مشترک شوند و هنگامی که شمارش معکوس تمام شد ، در نوتیفیکیشن خود یادآوری دریافت کنند!

نحوه انجام: یک استوری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و روی نماد استیکر در بالای صفحه کلیک کنید (یا از پایین بکشید). استیکر “شمارش معکوس” را انتخاب کنید و عنوانی را وارد کنید. سپس تاریخ و زمان انتخاب شمارش معکوس را انتخاب کنید. می توانید شمارش معکوس را با کلیک کردن روی چرخ رنگ در بالای صفحه ، سفارشی سازی کنید. این با استفاده از رنگهای مختلفی به چرخه خواهد رسید ، بنابراین می توانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که مطابق با حساب ، کاراکتر یا استوری شما باشد!

بروزرسانی جدید اینستاگرام شمارش معکوس استوری

بروزرسانی جدید اینستاگرام شمارش معکوس استوری

 

پست گذاشتن حساب های چندگانه

اکنون فرقی نمی کند که وارد حساب کاربری خود شوید و پست بذارید زیرا به راحتی می توانید حسابی را که می خواهید پست خود را منتشر کنید جابجا کنید.

این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد همزمان چندین حساب کاربری منتشر کنید که می توانید بدون نیاز به ایجاد مجدد همان پست را در حساب های دیگر بذارید.

نحوه انجام: یک پست را به صورت عادی ایجاد کرده ، پس از ورود به صفحه جزئیات ، بخشی با عنوانpost to other accounts را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید حساب (های) مورد نظر برای انتشار پست خود را تغییر دهید.

بروزرسانی جدید اینستاگرام پست گذاشتن در حساب های چندگانه

 

متن alt:

 ویژگی جدید متن alt اینستاگرام ، وقتی متن alt روی تصاویر شما فعال شود ، هرکسی که صفحه شما را ببیند، می تواند توضیحات تصویر شما را با جزئیات مشاهده کند. می توانید متن alt خود را با سلیقه خود درست کنید یا اینکه اینستاگرام به صورت خودکار توضیحات را تولید کند. من شخصاً پیشنهاد می کنم متن alt خود را سفارشی کنید تا از دقیق ترین توضیحات ممکن برخوردار شوید. هرچقدر هم که این فناوری بسیار شگفت انگیز باشد ، همیشه دقیق ترین نیست!

اگر در مورد “بهینه سازی موتور جستجو” تحقیق کرده باشید ، می دانید متنی که در وب سایت خود استفاده می کنید ، می تواند به شما در رتبه بندی نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص کمک کند. اینستاگرام اظهار نکرده است که متن alt آنها به همین روش کار خواهد کرد ، اما من شخصاً فکر می کنم اضافه کردن متن alt به تمام عکسهای شما ، خیلی هوشمندانه است! تصور کنید از جمله “عکاس زن در حال عکس گرفتن از منظره” در متن alt و رتبه بندی تصویر شما در هشتگ #femalephotographer بدون اینکه حتی از آن استفاده کنید ..!

نحوه انجام: هنگام گذاشتن عکس جدید، “advanced settings”(تنظیمات پیشرفته) و “accessibility” (دسترسی)را انتخاب کنید ، گزینه اضافه کردن متن  alt خود را خواهید دید. اگر می خواهید متن عکسی را که قبلاً منتشر کرده اید اضافه کنید ، به عکس بروید ، روی ۳ نقطه کلیک کنید ، روی “edit” (ویرایش) کلیک کنید، سپس روی دکمه “add alt tex” (اضافه کردن متن)که در پایین سمت راست عکس است کلیک کنید.

بروزرسانی جدید اینستاگرام متن alt

بروزرسانی جدید اینستاگرام متن alt

 

نمای پروفایل جدید و بیوگرافی کوتاهتر

این بروزرسانی جدید اینستاگرام به طور چشمگیری بیوگرافی و پروفایل های اینستاگرام را که در چند سال گذشته به آنها عادت کرده ایم ، تغییر می دهد. در حالی که برخی از کاربران ظاهری کاملاً متفاوت با تمرکز کمتر روی تعداد فالوورها و توجه بیشتر به اطلاعات را نشان می دهند (اولین عکس زیر را مشاهده کنید) ، برخی دیگر مشاهده می کنند که بیوگرافی آنها به نصف کاهش یافته و دکمه “بیشتر” بقیه آن را مخفی می کند (عکس دوم). به دلیل این تغییر، اکنون باید اطلاعات را در اولویت قرار دهیم تا اگر کسی تصمیم گرفت به آن دکمه “بیشتر” کلیک نکند ، همچنان پیام خود را گرفته باشد!

اگر بیوگرافی کوتاه تری را مشاهده می کنید ، باید چیزهای مختلفی را جابجا کنید تا مطمئن شوید که دو سطر اول متن کاملا شما را معرفی میکند.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام بیوگرافی کوتاه تر

بروزرسانی جدید اینستاگرام بیوگرافی کوتاه تر

دوستان نزدیک

این ویژگی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد لیستی از افرادی را که می توانید استوری های خصوصی با آنها به اشتراک بذارید، جدا کنید تا از سایر فالوورهای خود جدا شوید. می توانید لیستی از نزدیکترین دوستان واقعی خود ایجاد کنید و با آنها استوری های خصوصی به اشتراک بذارید، یا می توانید با استفاده از آن وفادارترین فالوورها یا مشتریان گذشته خود را در این لیست قرار دهید. از آنجا می توانید پیشنهادات اختصاصی برای آنها ارسال کنید ، محصولات جدید و یا هرگونه اطلاعات “خودی” دیگری که می خواهید در مورد برند شما بدانند ، به اشتراک بذارید!

نحوه انجام: به پروفایل خود برید و روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید. “close friends”(دوستان نزدیک) را انتخاب کنید و افرادی را که می خواهید به لیست شما اضافه شوند ، انتخاب کنید. از آنجا به دوربین استوری اینستاگرام خود برید و محتوای منحصر به فردی ایجاد کنید. وقتی آماده اشتراک گذاری شدید ، روی نماد “close friends” در پایین سمت راست کلیک کنید تا مطمئن شوید استوری شما فقط برای آن افراد میرود!

 توجه: شما می توانید در هر زمان تغییراتی در لیست خود ایجاد کنید و سایر کاربران (در داخل و خارج از گروه) قادر به دیدن این لیست نخواهند بود.

بروزرسانی جدید اینستاگرام دوستان نزدیک

بروزرسانی جدید اینستاگرام دوستان نزدیک

 

پست های برتر (نسخه جدید!)

من فکر می کنم بیشتر ما هنگام جستجوی هشتگ ها با بخش “top posts”(پست های برتر) آشنا هستیم. عموماً اینجاست که بهترین پستهای گذاشته شده در آن هشتگ قرار دارند. در گذشته این بخش براساس محتوائی که اینستاگرام فکر می کرد شما علاقه مند هستید سفارشی می شد .به دلیل نقص در الگوریتم ، کاربران مرتباً عکسهای خود را در این بخش مشاهده می کردند که غالباً نادرست بود و کار را دشوار می کرد. درک کنید که آیا تصویر شما در واقع رتبه بندی شده است یا نه.

 

به اشتراک گذاری پست ها در استوری

این ویژگی قطعاً یکی از موارد مورد علاقه من و موردی است که کاربردهای زیادی دارد. اکنون می توانید هر پستی (مال شما یا شخص دیگر را انتخاب کنید!) و در اینستاگرام خود به اشتراک بذارید. نه تنها این ، بلکه خود تصویر به لینکی قابل کلیک تبدیل می شود که هر کاربر را که روی آن کلیک میکند، از استوری شما ، مستقیماً به تصویر منتقل می کند! این باعث می شود این یک راه عالی برای ارسال افراد از استوری شما به پست شما یا ارسال به شخص دیگری باشد (و در صورت به اشتراک گذاشتن پست های شما ممکن است عده ای را دریافت کنید و برفالوورهایتان افزوده شود!)

نحوه انجام:به پستی که می خواهید به اشتراک بذارید برید ، روی نماد هواپیما در زیر تصویر کلیک کنید و “add post to your story” را انتخاب کنید. با این کار ، دوربین استوری شما باز خواهد شد. می توانید استوری خود را ویرایش کنید تا متن ، gif ها ، مکان ها یا هر محتوای دیگری را که به طور معمول اضافه می کنید ، درج کنید. سپس به سادگی آن را در استوری خود به اشتراک بذارید و همه کاربران می توانند از طریق پست روی آن کلیک کنند!

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام به اشتراک گذاری پست در استوری

بروزرسانی جدید اینستاگرام به اشتراک گذاری پست در استوری

فعالیت شما

علیرغم تلاش های معمول اینستاگرام برای نگه داشتن شما در برنامه تا آنجا که ممکن است ، آنها اخیراً ویژگی جدیدی را اضافه کرده اند که میزان واقعی زمانی را که در روز در اینستاگرام می گذرانید(به دقیقه!) نشان می دهد ، در حالی که ممکن است این وحشتناک باشد. برای بسیاری ، این یک روش عالی برای پیگیری اینکه آیا میزان زمانی که در برنامه هستید واقعاً منجر به هر چیزی می شود. اینستاگرام حتی به شما امکان می دهد یک یادآوری روزانه تنظیم کنید که وقتی به یک بازه زمانی مشخص شده رسیدید، به شما اطلاع دهد. همچنین می توانید تنظیمات نوتیفیکیشن استاندارد خود را در اینجا تنظیم کنید تا هر بار که شخصی یکی از عکس های شما را لایک میکند وسوسه نشید و وارد اینستاگرام نشید!

نحوه انجام:به پروفایل خود برید ، روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید و “your activity”(فعالیت خود) را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به نظر می رسد این بروزرسانی جدید اینستاگرام فقط برای حساب های شخصی در دسترس است.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام فعالیت های شما

 

آپلود تصاویر متعدد و ویدیو به استوری ها

این یکی دیگر از ویژگی هایی است که همه منتظر آن هستیم! اکنون می توانید همزمان چندین عکس و فیلم را در استوری خود آ‌پلود کنید. پیش از این باید یک تصویر را انتخاب میکردید، تمام تنظیمات خود را اضافه میکردید، آن را به اشتراک می ذاشتید، سپس به دوربین خود بر میگشتید، آلبوم عکس خود را باز میکردید، تصویر دیگری را انتخاب میکردید و تکرارمیکردید. خوشبختانه این بروزرسانی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد تا ۱۰ عکس و تصویر مختلف را برای اضافه کردن به استوری های خود انتخاب کنید و به شما این امکان را می دهد که قبل از آپلود به صورت گروهی ، هرکدام از آنها را ویرایش کنید!

نحوه انجام: می توان با حرکت دادن صفحه اصلی به سمت راست یا کلیک کردن به نماد دوربین در سمت چپ بالای صفحه ، به دوربین استوری خود برید. برای باز کردن رول دوربین ، صفحه نمایش خود را به سمت بالا بکشید و به نماد چند پست در بالا سمت راست کلیک کنید. از اینجا می توانید بر روی تصاویری که می خواهید در استوری خود قرار دهید کلیک کنید(به تعداد اضافه شده به هرکدام توجه کنید زیرا این نشانگر ترتیب دقیق آپلود آنها است) و یک پست جدید ایجاد کنید. سپس روی next (بعدی)کلیک کنید و هر اسلاید را در صورت لزوم ویرایش کنید. وقتی آماده شد روی next کلیک کنید و استوری خود را به اشتراک بذارید.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام آپلود تعداد زیاد در استوری

 

IGTV

تلویزیون اینستاگرام. شاید شما آن را شنیده باشید. اینستاگرام مدتی در سال ۲۰۱۸ این ویژگی را منتشر کرد. IGTV به مراتب پیچیده تر از بقیه ویژگی های موجود در این لیست است زیرا اساساً این برنامه خاص خود در اینستاگرام است. شما می توانید فیلم ها را در پست خود آپلود کنید اما حداکثر مدت آنها ۶۰ ثانیه است. با IGTV می توانید فیلم هایی با فرم طولانی پخش کنید که از ۱ دقیقه تا یک ساعت کامل متغیر باشد! این امر به دلایل مختلف بسیار جالب است ، به خصوص برای افرادی که مرتباً برای سیستم عامل هایی مانند YouTube فیلم های طولانی تری ایجاد می کنند.

 

فیلتر کردن دایرکت مسیج های شما:

اکنون فقط با فشار یک دکمه می توانید دایرکت های خود را به راحتی فیلتر کنید تا بتوانید به روشی منظم به پیام های خود سازماندهی و پاسخ دهید.

نحوه انجام: با کلیک کردن روی نماد هواپیما در سمت راست بالای صفحه اصلی ، به بخش دایرکت خود برید.از آنجا یک نماد کوچک در سمت راست نوار جستجو مشاهده خواهید کرد. وقتی به این کلیک کنید کل دایرکت ها، پیام های خوانده نشده یا پیام های پرچم دار شما نمایش داده میشود!

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام فیلتر دایرکت

 

منبع : https://alextooby.com/new-instagram-update/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

امتیاز به این مطلب
 • کاربردی بودن مطلب
 • با کیفیت بودن مطلب
 • خاص بودن مطلب
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

بروزرسانی جدید در اینستاگرام (قسمت دوم)

در این مقاله می خواهیم به ادامه بررسی مقاله گذشته بپردازیم.

تایمر شمارش معکوس استوری اینستاگرام:

این به روزرسانی جدید مورد علاقه من در اینستاگرام است! در استوری های اینستاگرام خود اکنون می توانید یک تایمر شمارش معکوس را اضافه کنید! تایمر شمارش معکوس یک استراتژی کلاسیک بازاریابی است که الهام بخش اقدام در فرد است. من پیشنهاد می کنم از این موارد به طور مرتب استفاده کنید تا مردم از آنچه که می خواهید انجام دهید هیجان زده شوند! در اینجا چند روش یک تایمر شمارش معکوس مفید آوردیم:

 • اعلام رویداد / تبلیغی / افتتاحیه / موارد دیگر
 • یادآوری مخاطبان خود برای ثبت نام در یک رویداد
 • ایجاد فوریت برای کاری که زمان محدود دارد و منقضی میشود

مخاطبان شما قادر خواهند بود در تایمر شمارش معکوس مشترک شوند و هنگامی که شمارش معکوس تمام شد ، در نوتیفیکیشن خود یادآوری دریافت کنند!

نحوه انجام: یک استوری جدید در اینستاگرام ایجاد کنید و روی نماد استیکر در بالای صفحه کلیک کنید (یا از پایین بکشید). استیکر “شمارش معکوس” را انتخاب کنید و عنوانی را وارد کنید. سپس تاریخ و زمان انتخاب شمارش معکوس را انتخاب کنید. می توانید شمارش معکوس را با کلیک کردن روی چرخ رنگ در بالای صفحه ، سفارشی سازی کنید. این با استفاده از رنگهای مختلفی به چرخه خواهد رسید ، بنابراین می توانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که مطابق با حساب ، کاراکتر یا استوری شما باشد!

بروزرسانی جدید اینستاگرام شمارش معکوس استوری

بروزرسانی جدید اینستاگرام شمارش معکوس استوری

 

پست گذاشتن حساب های چندگانه

اکنون فرقی نمی کند که وارد حساب کاربری خود شوید و پست بذارید زیرا به راحتی می توانید حسابی را که می خواهید پست خود را منتشر کنید جابجا کنید.

این ویژگی همچنین به شما امکان می دهد همزمان چندین حساب کاربری منتشر کنید که می توانید بدون نیاز به ایجاد مجدد همان پست را در حساب های دیگر بذارید.

نحوه انجام: یک پست را به صورت عادی ایجاد کرده ، پس از ورود به صفحه جزئیات ، بخشی با عنوانpost to other accounts را مشاهده خواهید کرد. در اینجا می توانید حساب (های) مورد نظر برای انتشار پست خود را تغییر دهید.

بروزرسانی جدید اینستاگرام پست گذاشتن در حساب های چندگانه

 

متن alt:

 ویژگی جدید متن alt اینستاگرام ، وقتی متن alt روی تصاویر شما فعال شود ، هرکسی که صفحه شما را ببیند، می تواند توضیحات تصویر شما را با جزئیات مشاهده کند. می توانید متن alt خود را با سلیقه خود درست کنید یا اینکه اینستاگرام به صورت خودکار توضیحات را تولید کند. من شخصاً پیشنهاد می کنم متن alt خود را سفارشی کنید تا از دقیق ترین توضیحات ممکن برخوردار شوید. هرچقدر هم که این فناوری بسیار شگفت انگیز باشد ، همیشه دقیق ترین نیست!

اگر در مورد “بهینه سازی موتور جستجو” تحقیق کرده باشید ، می دانید متنی که در وب سایت خود استفاده می کنید ، می تواند به شما در رتبه بندی نتایج جستجو برای کلمات کلیدی خاص کمک کند. اینستاگرام اظهار نکرده است که متن alt آنها به همین روش کار خواهد کرد ، اما من شخصاً فکر می کنم اضافه کردن متن alt به تمام عکسهای شما ، خیلی هوشمندانه است! تصور کنید از جمله “عکاس زن در حال عکس گرفتن از منظره” در متن alt و رتبه بندی تصویر شما در هشتگ #femalephotographer بدون اینکه حتی از آن استفاده کنید ..!

نحوه انجام: هنگام گذاشتن عکس جدید، “advanced settings”(تنظیمات پیشرفته) و “accessibility” (دسترسی)را انتخاب کنید ، گزینه اضافه کردن متن  alt خود را خواهید دید. اگر می خواهید متن عکسی را که قبلاً منتشر کرده اید اضافه کنید ، به عکس بروید ، روی ۳ نقطه کلیک کنید ، روی “edit” (ویرایش) کلیک کنید، سپس روی دکمه “add alt tex” (اضافه کردن متن)که در پایین سمت راست عکس است کلیک کنید.

بروزرسانی جدید اینستاگرام متن alt

بروزرسانی جدید اینستاگرام متن alt

 

نمای پروفایل جدید و بیوگرافی کوتاهتر

این بروزرسانی جدید اینستاگرام به طور چشمگیری بیوگرافی و پروفایل های اینستاگرام را که در چند سال گذشته به آنها عادت کرده ایم ، تغییر می دهد. در حالی که برخی از کاربران ظاهری کاملاً متفاوت با تمرکز کمتر روی تعداد فالوورها و توجه بیشتر به اطلاعات را نشان می دهند (اولین عکس زیر را مشاهده کنید) ، برخی دیگر مشاهده می کنند که بیوگرافی آنها به نصف کاهش یافته و دکمه “بیشتر” بقیه آن را مخفی می کند (عکس دوم). به دلیل این تغییر، اکنون باید اطلاعات را در اولویت قرار دهیم تا اگر کسی تصمیم گرفت به آن دکمه “بیشتر” کلیک نکند ، همچنان پیام خود را گرفته باشد!

اگر بیوگرافی کوتاه تری را مشاهده می کنید ، باید چیزهای مختلفی را جابجا کنید تا مطمئن شوید که دو سطر اول متن کاملا شما را معرفی میکند.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام بیوگرافی کوتاه تر

بروزرسانی جدید اینستاگرام بیوگرافی کوتاه تر

دوستان نزدیک

این ویژگی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد لیستی از افرادی را که می توانید استوری های خصوصی با آنها به اشتراک بذارید، جدا کنید تا از سایر فالوورهای خود جدا شوید. می توانید لیستی از نزدیکترین دوستان واقعی خود ایجاد کنید و با آنها استوری های خصوصی به اشتراک بذارید، یا می توانید با استفاده از آن وفادارترین فالوورها یا مشتریان گذشته خود را در این لیست قرار دهید. از آنجا می توانید پیشنهادات اختصاصی برای آنها ارسال کنید ، محصولات جدید و یا هرگونه اطلاعات “خودی” دیگری که می خواهید در مورد برند شما بدانند ، به اشتراک بذارید!

نحوه انجام: به پروفایل خود برید و روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید. “close friends”(دوستان نزدیک) را انتخاب کنید و افرادی را که می خواهید به لیست شما اضافه شوند ، انتخاب کنید. از آنجا به دوربین استوری اینستاگرام خود برید و محتوای منحصر به فردی ایجاد کنید. وقتی آماده اشتراک گذاری شدید ، روی نماد “close friends” در پایین سمت راست کلیک کنید تا مطمئن شوید استوری شما فقط برای آن افراد میرود!

 توجه: شما می توانید در هر زمان تغییراتی در لیست خود ایجاد کنید و سایر کاربران (در داخل و خارج از گروه) قادر به دیدن این لیست نخواهند بود.

بروزرسانی جدید اینستاگرام دوستان نزدیک

بروزرسانی جدید اینستاگرام دوستان نزدیک

 

پست های برتر (نسخه جدید!)

من فکر می کنم بیشتر ما هنگام جستجوی هشتگ ها با بخش “top posts”(پست های برتر) آشنا هستیم. عموماً اینجاست که بهترین پستهای گذاشته شده در آن هشتگ قرار دارند. در گذشته این بخش براساس محتوائی که اینستاگرام فکر می کرد شما علاقه مند هستید سفارشی می شد .به دلیل نقص در الگوریتم ، کاربران مرتباً عکسهای خود را در این بخش مشاهده می کردند که غالباً نادرست بود و کار را دشوار می کرد. درک کنید که آیا تصویر شما در واقع رتبه بندی شده است یا نه.

 

به اشتراک گذاری پست ها در استوری

این ویژگی قطعاً یکی از موارد مورد علاقه من و موردی است که کاربردهای زیادی دارد. اکنون می توانید هر پستی (مال شما یا شخص دیگر را انتخاب کنید!) و در اینستاگرام خود به اشتراک بذارید. نه تنها این ، بلکه خود تصویر به لینکی قابل کلیک تبدیل می شود که هر کاربر را که روی آن کلیک میکند، از استوری شما ، مستقیماً به تصویر منتقل می کند! این باعث می شود این یک راه عالی برای ارسال افراد از استوری شما به پست شما یا ارسال به شخص دیگری باشد (و در صورت به اشتراک گذاشتن پست های شما ممکن است عده ای را دریافت کنید و برفالوورهایتان افزوده شود!)

نحوه انجام:به پستی که می خواهید به اشتراک بذارید برید ، روی نماد هواپیما در زیر تصویر کلیک کنید و “add post to your story” را انتخاب کنید. با این کار ، دوربین استوری شما باز خواهد شد. می توانید استوری خود را ویرایش کنید تا متن ، gif ها ، مکان ها یا هر محتوای دیگری را که به طور معمول اضافه می کنید ، درج کنید. سپس به سادگی آن را در استوری خود به اشتراک بذارید و همه کاربران می توانند از طریق پست روی آن کلیک کنند!

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام به اشتراک گذاری پست در استوری

بروزرسانی جدید اینستاگرام به اشتراک گذاری پست در استوری

فعالیت شما

علیرغم تلاش های معمول اینستاگرام برای نگه داشتن شما در برنامه تا آنجا که ممکن است ، آنها اخیراً ویژگی جدیدی را اضافه کرده اند که میزان واقعی زمانی را که در روز در اینستاگرام می گذرانید(به دقیقه!) نشان می دهد ، در حالی که ممکن است این وحشتناک باشد. برای بسیاری ، این یک روش عالی برای پیگیری اینکه آیا میزان زمانی که در برنامه هستید واقعاً منجر به هر چیزی می شود. اینستاگرام حتی به شما امکان می دهد یک یادآوری روزانه تنظیم کنید که وقتی به یک بازه زمانی مشخص شده رسیدید، به شما اطلاع دهد. همچنین می توانید تنظیمات نوتیفیکیشن استاندارد خود را در اینجا تنظیم کنید تا هر بار که شخصی یکی از عکس های شما را لایک میکند وسوسه نشید و وارد اینستاگرام نشید!

نحوه انجام:به پروفایل خود برید ، روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید و “your activity”(فعالیت خود) را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که به نظر می رسد این بروزرسانی جدید اینستاگرام فقط برای حساب های شخصی در دسترس است.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام فعالیت های شما

 

آپلود تصاویر متعدد و ویدیو به استوری ها

این یکی دیگر از ویژگی هایی است که همه منتظر آن هستیم! اکنون می توانید همزمان چندین عکس و فیلم را در استوری خود آ‌پلود کنید. پیش از این باید یک تصویر را انتخاب میکردید، تمام تنظیمات خود را اضافه میکردید، آن را به اشتراک می ذاشتید، سپس به دوربین خود بر میگشتید، آلبوم عکس خود را باز میکردید، تصویر دیگری را انتخاب میکردید و تکرارمیکردید. خوشبختانه این بروزرسانی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد تا ۱۰ عکس و تصویر مختلف را برای اضافه کردن به استوری های خود انتخاب کنید و به شما این امکان را می دهد که قبل از آپلود به صورت گروهی ، هرکدام از آنها را ویرایش کنید!

نحوه انجام: می توان با حرکت دادن صفحه اصلی به سمت راست یا کلیک کردن به نماد دوربین در سمت چپ بالای صفحه ، به دوربین استوری خود برید. برای باز کردن رول دوربین ، صفحه نمایش خود را به سمت بالا بکشید و به نماد چند پست در بالا سمت راست کلیک کنید. از اینجا می توانید بر روی تصاویری که می خواهید در استوری خود قرار دهید کلیک کنید(به تعداد اضافه شده به هرکدام توجه کنید زیرا این نشانگر ترتیب دقیق آپلود آنها است) و یک پست جدید ایجاد کنید. سپس روی next (بعدی)کلیک کنید و هر اسلاید را در صورت لزوم ویرایش کنید. وقتی آماده شد روی next کلیک کنید و استوری خود را به اشتراک بذارید.

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام آپلود تعداد زیاد در استوری

 

IGTV

تلویزیون اینستاگرام. شاید شما آن را شنیده باشید. اینستاگرام مدتی در سال ۲۰۱۸ این ویژگی را منتشر کرد. IGTV به مراتب پیچیده تر از بقیه ویژگی های موجود در این لیست است زیرا اساساً این برنامه خاص خود در اینستاگرام است. شما می توانید فیلم ها را در پست خود آپلود کنید اما حداکثر مدت آنها ۶۰ ثانیه است. با IGTV می توانید فیلم هایی با فرم طولانی پخش کنید که از ۱ دقیقه تا یک ساعت کامل متغیر باشد! این امر به دلایل مختلف بسیار جالب است ، به خصوص برای افرادی که مرتباً برای سیستم عامل هایی مانند YouTube فیلم های طولانی تری ایجاد می کنند.

 

فیلتر کردن دایرکت مسیج های شما:

اکنون فقط با فشار یک دکمه می توانید دایرکت های خود را به راحتی فیلتر کنید تا بتوانید به روشی منظم به پیام های خود سازماندهی و پاسخ دهید.

نحوه انجام: با کلیک کردن روی نماد هواپیما در سمت راست بالای صفحه اصلی ، به بخش دایرکت خود برید.از آنجا یک نماد کوچک در سمت راست نوار جستجو مشاهده خواهید کرد. وقتی به این کلیک کنید کل دایرکت ها، پیام های خوانده نشده یا پیام های پرچم دار شما نمایش داده میشود!

 

بروزرسانی جدید اینستاگرام فیلتر دایرکت

 

منبع : https://alextooby.com/new-instagram-update/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

امتیاز به این مطلب
 • کاربردی بودن مطلب
 • با کیفیت بودن مطلب
 • خاص بودن مطلب
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
Scroll to top