بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام کی است؟

در مقاله گذشته بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را بررسی کردیم، در این مقاله نیز به بررسی بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

اینستاگرام ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد که بیش از ۵۰۰ کاربر Instagram هر روز از آن استفاده می کنند و شاید جالب باشد بدانید که ۷۱٪ از کاربران زیر ۳۵ سال هستند. همچنین آمار نشان می دهد که ۶۳٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یکبار در روز وارد اینستاگرام می شوند.

از آنجا که تعداد کاربران، پست ها و استوری های اینستاگرام در حال افزایش است، رسیدن به افراد پیچیده تر از گذشته است. که باعث شده است همه به دنبال بهترین زمان برای ارسال پست دراینستاگرام باشند تا دیده شوند.

تحقیقات نشان می دهد که ۷۱٪ مشاغل در اینستاگرام فعال هستند. از آنجا که هر روز تعداد کاربران اینستاگرام رو به افزایش است، تخمین زده می شود که بیشتر مشاغل از اینستاگرام به عنوان یکی از استراتژی های رشد خود استفاده می کنند و روی آن سرمایه گذاری می کنند. این بررسی ها همچنین نشان می دهد که ۷ از ۱۰ هشتگ اینستاگرام دارای هشتگ برند هستند و ۵۰٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک برند یا مشاغل را فالو میکنند.

برای انجام بهترین کار خود در رسانه های اجتماعی و بازدید بسیاری از کاربران اینستاگرام، باید بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام را بدانید. پیدا کردن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کار آسانی نیست، اما غیرممکن نیست! ما چندین آزمایش در اکانت های مختلف اینستاگرام انجام داده ایم که به ما می گوید بهترین زمان ارسال در اینستاگرام کی است.

الگوریتم اینستاگرام در مورد زمان ارسال در اینستاگرام چیست؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

جدیدترین الگوریتم اینستاگرام بسیار به سازگاری اهمیت می دهد، بنابراین پست های روزانه را دست کم نگیرید! الگوریتم اینستاگرام تصمیم می گیرد چه افرادی را هنگام بررسی فید اینستاگرام خود باید ببینند ؛ این موضوع به شدت در مورد پست های اینستاگرام متمرکز شده است. براساس الگوریتم اینستاگرام، اینستاگرام “محتوای جدید” را نسبت به محتوای قدیمی نشان می دهد.

می خواهید از آن استفاده کنید؟

زمانی فعال باشید که اکثر فالوورها فعال هستند و به آنها اجازه دهید هنگام بررسی فید اینستاگرام خود، پست مشترک شما را ببینند.

اول از همه، بذارید برخی از عواملی را که نقش مهمی در دیده شدن پست های شما توسط افراد زیادی دارند، مشخص کنیم.

 • زمانی که اکثر فالوورها فعال هستند
 • گسترش مکان فالوورها
 • اختلاف زمانی منطقه
 • نوع پست 
 • روز هفته
 • مخاطبان
 • دفعات ارسال در اینستاگرام

بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کی است؟

به نمودار زیر نگاهی بیندازید تا بهترین زمان بازدید در اینستاگرام را ببینید.

بهترین زمان برای ارسال در روز دوشنبه: (شنبه در ایران)

ممکن است روز اول هفته بهترین روز هفته نباشد، بنابراین می توانید با اشتراک گذاشتن پست خود کاربران را هیجان زده کنید. سعی کنید در ساعت ۶ صبح ۸ صبح ۱۰ صبح و ۱۰ شب ارسال کنید.

بهترین زمان برای ارسال در روز سه شنبه: (یک شنبه در ایران)

زمان ارسال در روز سه شنبه در مقایسه با دوشنبه کمی متفاوت است، در حالی که هر دو روز کاری هستند! تحقیقات نشان می دهد که افراد تمایل دارند که در ساعت ۲ صبح ۴ صبح ۵ صبح و ۹ صبح فعالیت بیشتری داشته باشند.

بهترین زمان برای ارسال در چهارشنبه: (دو شنبه در ایران)

شاید متوجه شده باشید که چهارشنبه به عنوان بهترین روز هفته شناخته می شود که بیشترین میزان تعامل را در مقایسه با سایر روزهای هفته بدست می آورد، بنابراین هیچ کس نمی خواهد پست چهارشنبه را از دست بدهد. سعی کنید در ساعت ۵ صبح ۷ صبح ۸ صبح ۳ بعد از ظهر,‌ ۴ بعد از ظهر و ۱۱ شب ارسال کنید. 

در بین تمام زمان های ذکر شده ، ۳-۴ بعد از ظهر ساعت طلایی است!

بهترین زمان برای ارسال در روز پنجشنبه: (سه شنبه در ایران)

همچنین گفته می شود ارسال روز پنجشنبه به همان اندازه ارزشمند است که ارسال در روز چهارشنبه. بنابراین، هر دو را امتحان کنید تا دریابید که کدام یک برای شما بهتر است. سعی کنید در ساعت ۵ صبح  ۹ صبح‌ ۱۱ صبح ۱۲ ظهر ۳,۴ و۷ بعد از ظهر پست کنید.

همان چهارشنبه، ارسال در ساعت ۳-۴ بعد از ظهر، به احتمال زیاد نرخ تعامل بالایی را برای شما به وجود می آورد.

بهترین زمان برای ارسال در روز جمعه: (چهار شنبه در ایران)

ارسال در روز جمعه نیز کار می کند، اما کمتر از چهارشنبه و پنجشنبه و بدیهی است که جمعه شب زمان مناسبی برای ارسال در اینستاگرام نیست زیرا مردم از وقت خود لذت می برند و ممکن است همانند سایر شب ها و روزها رسانه های اجتماعی خود را بررسی نکنند. به احتمال زیاد بهترین زمان برای ارسال در روز جمعه ۵ صبح ۱ بعد از ظهرو ۳ بعد از ظهر خواهد بود.

بهترین زمان برای ارسال در روز شنبه: (پنج شنبه در ایران)

شنبه روز تعطیلات مردم است، بنابراین زمان ارسال با روزهای دیگر متفاوت است؛ انتظار می رود که افراد تلفن خود را درست پس از بلند شدن و حدود ساعت ۸ شب بررسی کنند. کاربران اکثر اوقات ساعت ۱۱ صبح ۷ و ۸ شب فعال هستند.

بهترین زمان برای ارسال در روز یکشنبه: (جمعه در ایران)

به نظر می رسد که مردم تمام وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانند زیرا یکشنبه تعطیل هستند و مجبور نیستند کار کنند یا به مدرسه بروند، اما کاملاً برعکس است! اکثر مردم برنامه دارند که آخر هفته خود را سپری کنند و خود را برای شروع یک هفته تازه آماده کنند. اما ساعت ۷ صبح ۸ صبح ۱۱صبح و ۱۲ ظهر را امتحان کنید.

به طور کلی، ارسال در اینستاگرام از ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ بعد از ظهر مؤثر است، اما سعی کنید در ساعات اوج ارسال کنید تا به زودی به هدف خود برسید و پست های اینستاگرام خود را در بالای فید قرار دهید.

توجه: شما باید پست های مهم را برای روزهای هفته ذخیره کنید.

چرا ساعتهای اوج برای ارسال در اینستاگرام وجود دارد؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

همانطور که اکثر ما ممکن است تجربه کرده باشیم، افراد دوست دارند رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام را چک کنند و ایمیل خود را بلافاصله بعد از بیدار شدن، هنگام صبحانه یا در هنگام کار بررسی کنند. آنها در مترو، قطار یا تاکسی نیز این کار را میکنند. در واقع، بعضی ها نمی توانند صبر کنند تا بدانند وقتی که آنها خواب بودند چه اتفاقی افتاده و چه چیزی را از دست داده اند! به همین دلیل ارسال در صبح زود از سه شنبه تا جمعه نتیجه کاملاً مطلوبی دارد.

شما می توانید از دانستن این موضوع بهره مند شوید و پست ها و فیلم های اینستاگرام خود را آپلود کنید.

روزانه چندین بار وجود دارد که به پست های اینستاگرام شما این فرصت را می دهد که توسط بسیاری از افراد دیده شود. همچنین زمان ناهار، زمان اوج برای نمایش پست ها در اینستاگرام است. همچنین، بعد از مدرسه و کار، افراد هنگام استراحت تلفن های خود را بررسی می کنند.

همه ما بر این عقیده هستیم كه روزهای هفته برای ارسال بهتر از تعطیلات آخر هفته است، اما این بدان معنا نیست كه شما باید آخر هفته را نادیده بگیرید.

آیا کاربران اینستاگرام باید به اختلاف زمانی منطقه اهمیت دهند؟

کاربران هنگام اشتراک گذاری پستی در اینستاگرام باید به اختلاف زمانی منطقه توجه داشته باشند. به عنوان مثال، اگر بیشتر فالوورهای شما از کشورهای دیگر هستند باید بهترین زمان را برای پست گذاشتن در کشورشان بدانید.

اگر فالوورهای شما در چندین کشور مختلف هستند، بهتر است روزانه چندین بار پست را توسط خودتان یا با استفاده از یک برنامه ریز اینستاگرام به اشتراک بذارید.

همچنین با داشتن یک حساب کاربری، می توانید به راحتی فالوورها را از لحاظ‌  سن، جنسیت، زمان فعال بودن، فعال ترین آنها وغیره را در برنامه اینستاگرام آنالیز کنید. این می تواند کمک بزرگی برای یافتن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام باشد.

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

چگونه می توان فهمید که بیشتر کاربران اینستاگرام فعال هستند؟

ترفند ساده تغییر حساب اینستاگرام شما به حساب تجاری و استفاده از اطلاعات داده شده است. همچنین برخی از برنامه های شخص ثالث می توانند حساب شما را تجزیه و تحلیل کنند و زمانی را نشان دهند که اکثر فالوورهای اینستاگرام فعال هستند.

علاوه بر این، اگر انواع مختلفی از پست ها را با فالوورها به اشتراک میذارید، بینش اینستاگرام به شما کمک می کند با بررسی تعداد لایک ها و نظرات، نوع محتوا را که فالوورهای شما علاقه مندند از آن دیدن کنند، درک کنید.

در نظر داشته باشید که هر هفته بینش اینستاگرام را بررسی کنید تا بهترین زمان برای  گذاشتن پست در اینستاگرام را تعیین کنید؛ به طور واضح تعداد فالوورها به تدریج افزایش می یابد، بنابراین احتمالاً زمان فعالیت اوج آنها تغییر خواهد کرد.

علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که کدام نوع از پست ها نظرات مثبت تری دریافت می کنند. سپس با پاسخ دادن به آنها، متوجه افزایش میزان تعامل خواهید شد. نکته دیگر ارسال پست در زمان های مختلف است.

چند بار باید در اینستاگرام پست بذارید؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که اگر به صورت نامنظم پست بذارید چه اتفاقی می افتد؟ بدون شک فالوورها علاقه خود را از دست می دهند و ممکن است اکانتی دیگر پیدا کنند که بهتر از شما عمل کند و این باعث می شود که حساب شما افت نرخ تعامل را تجربه کند.

ثبات کلید اصلی موفقیت در هر کار و در هر زمان است! بنابراین، نباید اجازه دهید فالوورها شما را فراموش کنند. مرتباً در اینستاگرام خود پست بذارید تا فید اینستاگرام خود را جذاب نگه دارید. تحقیقات نشان می دهد که برترین برندها و شرکت ها به طور متوسط ​​روزانه ۱٫۵ بار در اینستاگرام پست میگذارند.

اگر می خواهید چندین بار در روز پست بذارید، این نکته را در نظر داشته باشید تا فاصله زمان ارسال پست را حفظ کنید. هرگز ۲ یا ۳ پست را به طور مداوم در یک زمان به اشتراک نذارید، حداقل هر ۴-۶ ساعت پست بذارید.

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

اما به این نکته مهم توجه داشته باشید:

فقط به اشتراک گذاشتن پست در اینستاگرام چیزی نیست که مردم منتظر آن هستند؛ آنها انتظار دارند هم کیفیت و هم کمیت را داشته باشید و با شما ارتباط برقرار کنند و یا محصول یا خدمات را خریداری کنند. (اگر حساب تجاری دارید)

چگونه دریابیم که بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کی است؟

از آنجا که مردم در زمان های مختلف در رسانه های اجتماعی فعال هستند، باید از میانگین زمان فعال شدن اکثر کاربران اینستاگرام مطلع باشید.

و از آنجا که رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد، زمانی که مردم برای هر رسانه اجتماعی می گذرانند متفاوت است. علاوه بر این، توجه به این نکته مهم است که بهترین زمان برای ارسال در توییتر، فیسبوک و غیره با بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام متفاوت است.

باور کنید یا نه، بهترین زمان تنها وجود ندارد. بهترین زمان ذکر شده عمومی است و ممکن است بهترین زمان ارسال اینستاگرام شما متفاوت باشد.

 علاوه بر این، بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام برای مشاغل و حساب های شخصی متفاوت است. در واقع، کلیه کاربران اینستاگرام مخاطب منحصر به فردی دارند، بنابراین باید زمان ارسال پست را بر اساس فعالیت فالوور خود تعیین کنید.

برنامه برای ارسال پست در بهترین زمان در اینستاگرام:

محبوبیت در اینستاگرام‌‌ مطمئناً قابل دستیابی است. شما فقط باید استراتژی ها را بدانید و راهکارهایی را دنبال کنید، که یکی از آنها برنامه ریزی ارسال پست های اینستاگرام است؛ این ثبات را افزایش می دهد و پست ها را هنگام فعال بودن به فالوورهای شما نشان می دهد.

در حالی که ارسال روزانه در اینستاگرام بسیار وقت گیر است، بهترین و اولین گزینه زمانبندی پست های اینستاگرام است. بعد از دانستن زمانی که اکثر فالوورهای اینستاگرام شما آنلاین هستند، وقت آن است که پست های اینستاگرام را برای حفظ ثبات خود برنامه ریزی کنید.

از آنجا که اینستاگرام خود برنامه زمانبندی ارسال های اینستاگرام را ارائه نمی دهد، برخی از بات ها و ابزارهای اتوماسیون در اینستاگرام وجود دارند که می توانند بدون نیاز به برنامه اینستاگرام مانند ابزار اتوماسیون Instazood، پست های اینستاگرام را به طور منظم اختصاص داده یا پست های خود را به طور مستقیم به اشتراک بذارید.

زمان بندی پست های اینستاگرام بهترین روش برای داشتن ثبات حساب اینستاگرام شماست. همچنین استفاده از یک برنامه ریز اینستاگرام باعث می شود شما از استفاده از برنامه اینستاگرام خود مستقل شوید ، به این معنی که هر زمان اینستاگرام با یک اشکال روبرو شد یا این که کار نمی کرد، می توانید به راحتی از طریق Instazood پست بذارید.

فقط پست اینستاگرام را برنامه ریزی کنید، در این صورت حساب اینستاگرام شما جذابیت بیشتری پیدا می کند، فالورهای جدیدی را به دست می آورد.

آیا تاکنون به فکر یک برنامه ریز برنامه اینستاگرام افتاده اید؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

ابزار برنامه ریزی اینستاگرام به جای تلاش برای یادآوری زمان ارسال دستی، گزینه ارسال در زمان مشخص را فراهم می کند. اگر می خواهید، پس باید با Instazood و خدمات آن آشنا شوید.

استفاده از یک برنامه ریز ارسال در اینستاگرام، تمام تحلیل هایی را که باید خودتان انجام دهید به پایان می رساند، درعوض این امکان را به شما می دهد که روی ایجاد محتوای باکیفیت متمرکز شوید و هرگز نگران فراموش کردن پست گذاشتن در زمان خاص نخواهید بود. بهترین قسمت در مورد استفاده از برنامه ریز ارسال پست Instazood این است که می توانید همزمان چندین اکانت را اضافه و مدیریت کنید. بعدا مقاله ای برای طرز استفاده از خدمات برنامه زمانی Instzood خواهیم گذاشت.

در مجموع

با دانستن تمام نکات مربوط به بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که چه موقع در اینستاگرام پست بذارید تا بالاترین میزان بازدید را داشته باشید. آیا بهترین زمان های ذکر شده برای ارسال پست برای شما مناسب بوده است؟ لطفا تجربیات خود را با ما در میان بذارید. 

 

منبع: https://instazood.com/blog/when-is-the-best-time-to-post-on-instagram/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

 

امتیاز به این مطلب
 • کاربردی بودن مطلب
 • با کیفیت بودن مطلب
 • خاص بودن مطلب
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام کی است؟

در مقاله گذشته بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام را بررسی کردیم، در این مقاله نیز به بررسی بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

اینستاگرام ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد که بیش از ۵۰۰ کاربر Instagram هر روز از آن استفاده می کنند و شاید جالب باشد بدانید که ۷۱٪ از کاربران زیر ۳۵ سال هستند. همچنین آمار نشان می دهد که ۶۳٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یکبار در روز وارد اینستاگرام می شوند.

از آنجا که تعداد کاربران، پست ها و استوری های اینستاگرام در حال افزایش است، رسیدن به افراد پیچیده تر از گذشته است. که باعث شده است همه به دنبال بهترین زمان برای ارسال پست دراینستاگرام باشند تا دیده شوند.

تحقیقات نشان می دهد که ۷۱٪ مشاغل در اینستاگرام فعال هستند. از آنجا که هر روز تعداد کاربران اینستاگرام رو به افزایش است، تخمین زده می شود که بیشتر مشاغل از اینستاگرام به عنوان یکی از استراتژی های رشد خود استفاده می کنند و روی آن سرمایه گذاری می کنند. این بررسی ها همچنین نشان می دهد که ۷ از ۱۰ هشتگ اینستاگرام دارای هشتگ برند هستند و ۵۰٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک برند یا مشاغل را فالو میکنند.

برای انجام بهترین کار خود در رسانه های اجتماعی و بازدید بسیاری از کاربران اینستاگرام، باید بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام را بدانید. پیدا کردن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کار آسانی نیست، اما غیرممکن نیست! ما چندین آزمایش در اکانت های مختلف اینستاگرام انجام داده ایم که به ما می گوید بهترین زمان ارسال در اینستاگرام کی است.

الگوریتم اینستاگرام در مورد زمان ارسال در اینستاگرام چیست؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

جدیدترین الگوریتم اینستاگرام بسیار به سازگاری اهمیت می دهد، بنابراین پست های روزانه را دست کم نگیرید! الگوریتم اینستاگرام تصمیم می گیرد چه افرادی را هنگام بررسی فید اینستاگرام خود باید ببینند ؛ این موضوع به شدت در مورد پست های اینستاگرام متمرکز شده است. براساس الگوریتم اینستاگرام، اینستاگرام “محتوای جدید” را نسبت به محتوای قدیمی نشان می دهد.

می خواهید از آن استفاده کنید؟

زمانی فعال باشید که اکثر فالوورها فعال هستند و به آنها اجازه دهید هنگام بررسی فید اینستاگرام خود، پست مشترک شما را ببینند.

اول از همه، بذارید برخی از عواملی را که نقش مهمی در دیده شدن پست های شما توسط افراد زیادی دارند، مشخص کنیم.

 • زمانی که اکثر فالوورها فعال هستند
 • گسترش مکان فالوورها
 • اختلاف زمانی منطقه
 • نوع پست 
 • روز هفته
 • مخاطبان
 • دفعات ارسال در اینستاگرام

بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کی است؟

به نمودار زیر نگاهی بیندازید تا بهترین زمان بازدید در اینستاگرام را ببینید.

بهترین زمان برای ارسال در روز دوشنبه: (شنبه در ایران)

ممکن است روز اول هفته بهترین روز هفته نباشد، بنابراین می توانید با اشتراک گذاشتن پست خود کاربران را هیجان زده کنید. سعی کنید در ساعت ۶ صبح ۸ صبح ۱۰ صبح و ۱۰ شب ارسال کنید.

بهترین زمان برای ارسال در روز سه شنبه: (یک شنبه در ایران)

زمان ارسال در روز سه شنبه در مقایسه با دوشنبه کمی متفاوت است، در حالی که هر دو روز کاری هستند! تحقیقات نشان می دهد که افراد تمایل دارند که در ساعت ۲ صبح ۴ صبح ۵ صبح و ۹ صبح فعالیت بیشتری داشته باشند.

بهترین زمان برای ارسال در چهارشنبه: (دو شنبه در ایران)

شاید متوجه شده باشید که چهارشنبه به عنوان بهترین روز هفته شناخته می شود که بیشترین میزان تعامل را در مقایسه با سایر روزهای هفته بدست می آورد، بنابراین هیچ کس نمی خواهد پست چهارشنبه را از دست بدهد. سعی کنید در ساعت ۵ صبح ۷ صبح ۸ صبح ۳ بعد از ظهر,‌ ۴ بعد از ظهر و ۱۱ شب ارسال کنید. 

در بین تمام زمان های ذکر شده ، ۳-۴ بعد از ظهر ساعت طلایی است!

بهترین زمان برای ارسال در روز پنجشنبه: (سه شنبه در ایران)

همچنین گفته می شود ارسال روز پنجشنبه به همان اندازه ارزشمند است که ارسال در روز چهارشنبه. بنابراین، هر دو را امتحان کنید تا دریابید که کدام یک برای شما بهتر است. سعی کنید در ساعت ۵ صبح  ۹ صبح‌ ۱۱ صبح ۱۲ ظهر ۳,۴ و۷ بعد از ظهر پست کنید.

همان چهارشنبه، ارسال در ساعت ۳-۴ بعد از ظهر، به احتمال زیاد نرخ تعامل بالایی را برای شما به وجود می آورد.

بهترین زمان برای ارسال در روز جمعه: (چهار شنبه در ایران)

ارسال در روز جمعه نیز کار می کند، اما کمتر از چهارشنبه و پنجشنبه و بدیهی است که جمعه شب زمان مناسبی برای ارسال در اینستاگرام نیست زیرا مردم از وقت خود لذت می برند و ممکن است همانند سایر شب ها و روزها رسانه های اجتماعی خود را بررسی نکنند. به احتمال زیاد بهترین زمان برای ارسال در روز جمعه ۵ صبح ۱ بعد از ظهرو ۳ بعد از ظهر خواهد بود.

بهترین زمان برای ارسال در روز شنبه: (پنج شنبه در ایران)

شنبه روز تعطیلات مردم است، بنابراین زمان ارسال با روزهای دیگر متفاوت است؛ انتظار می رود که افراد تلفن خود را درست پس از بلند شدن و حدود ساعت ۸ شب بررسی کنند. کاربران اکثر اوقات ساعت ۱۱ صبح ۷ و ۸ شب فعال هستند.

بهترین زمان برای ارسال در روز یکشنبه: (جمعه در ایران)

به نظر می رسد که مردم تمام وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانند زیرا یکشنبه تعطیل هستند و مجبور نیستند کار کنند یا به مدرسه بروند، اما کاملاً برعکس است! اکثر مردم برنامه دارند که آخر هفته خود را سپری کنند و خود را برای شروع یک هفته تازه آماده کنند. اما ساعت ۷ صبح ۸ صبح ۱۱صبح و ۱۲ ظهر را امتحان کنید.

به طور کلی، ارسال در اینستاگرام از ۹:۰۰ صبح تا ۶:۰۰ بعد از ظهر مؤثر است، اما سعی کنید در ساعات اوج ارسال کنید تا به زودی به هدف خود برسید و پست های اینستاگرام خود را در بالای فید قرار دهید.

توجه: شما باید پست های مهم را برای روزهای هفته ذخیره کنید.

چرا ساعتهای اوج برای ارسال در اینستاگرام وجود دارد؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

همانطور که اکثر ما ممکن است تجربه کرده باشیم، افراد دوست دارند رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام را چک کنند و ایمیل خود را بلافاصله بعد از بیدار شدن، هنگام صبحانه یا در هنگام کار بررسی کنند. آنها در مترو، قطار یا تاکسی نیز این کار را میکنند. در واقع، بعضی ها نمی توانند صبر کنند تا بدانند وقتی که آنها خواب بودند چه اتفاقی افتاده و چه چیزی را از دست داده اند! به همین دلیل ارسال در صبح زود از سه شنبه تا جمعه نتیجه کاملاً مطلوبی دارد.

شما می توانید از دانستن این موضوع بهره مند شوید و پست ها و فیلم های اینستاگرام خود را آپلود کنید.

روزانه چندین بار وجود دارد که به پست های اینستاگرام شما این فرصت را می دهد که توسط بسیاری از افراد دیده شود. همچنین زمان ناهار، زمان اوج برای نمایش پست ها در اینستاگرام است. همچنین، بعد از مدرسه و کار، افراد هنگام استراحت تلفن های خود را بررسی می کنند.

همه ما بر این عقیده هستیم كه روزهای هفته برای ارسال بهتر از تعطیلات آخر هفته است، اما این بدان معنا نیست كه شما باید آخر هفته را نادیده بگیرید.

آیا کاربران اینستاگرام باید به اختلاف زمانی منطقه اهمیت دهند؟

کاربران هنگام اشتراک گذاری پستی در اینستاگرام باید به اختلاف زمانی منطقه توجه داشته باشند. به عنوان مثال، اگر بیشتر فالوورهای شما از کشورهای دیگر هستند باید بهترین زمان را برای پست گذاشتن در کشورشان بدانید.

اگر فالوورهای شما در چندین کشور مختلف هستند، بهتر است روزانه چندین بار پست را توسط خودتان یا با استفاده از یک برنامه ریز اینستاگرام به اشتراک بذارید.

همچنین با داشتن یک حساب کاربری، می توانید به راحتی فالوورها را از لحاظ‌  سن، جنسیت، زمان فعال بودن، فعال ترین آنها وغیره را در برنامه اینستاگرام آنالیز کنید. این می تواند کمک بزرگی برای یافتن بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام باشد.

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

چگونه می توان فهمید که بیشتر کاربران اینستاگرام فعال هستند؟

ترفند ساده تغییر حساب اینستاگرام شما به حساب تجاری و استفاده از اطلاعات داده شده است. همچنین برخی از برنامه های شخص ثالث می توانند حساب شما را تجزیه و تحلیل کنند و زمانی را نشان دهند که اکثر فالوورهای اینستاگرام فعال هستند.

علاوه بر این، اگر انواع مختلفی از پست ها را با فالوورها به اشتراک میذارید، بینش اینستاگرام به شما کمک می کند با بررسی تعداد لایک ها و نظرات، نوع محتوا را که فالوورهای شما علاقه مندند از آن دیدن کنند، درک کنید.

در نظر داشته باشید که هر هفته بینش اینستاگرام را بررسی کنید تا بهترین زمان برای  گذاشتن پست در اینستاگرام را تعیین کنید؛ به طور واضح تعداد فالوورها به تدریج افزایش می یابد، بنابراین احتمالاً زمان فعالیت اوج آنها تغییر خواهد کرد.

علاوه بر این، یاد خواهید گرفت که کدام نوع از پست ها نظرات مثبت تری دریافت می کنند. سپس با پاسخ دادن به آنها، متوجه افزایش میزان تعامل خواهید شد. نکته دیگر ارسال پست در زمان های مختلف است.

چند بار باید در اینستاگرام پست بذارید؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که اگر به صورت نامنظم پست بذارید چه اتفاقی می افتد؟ بدون شک فالوورها علاقه خود را از دست می دهند و ممکن است اکانتی دیگر پیدا کنند که بهتر از شما عمل کند و این باعث می شود که حساب شما افت نرخ تعامل را تجربه کند.

ثبات کلید اصلی موفقیت در هر کار و در هر زمان است! بنابراین، نباید اجازه دهید فالوورها شما را فراموش کنند. مرتباً در اینستاگرام خود پست بذارید تا فید اینستاگرام خود را جذاب نگه دارید. تحقیقات نشان می دهد که برترین برندها و شرکت ها به طور متوسط ​​روزانه ۱٫۵ بار در اینستاگرام پست میگذارند.

اگر می خواهید چندین بار در روز پست بذارید، این نکته را در نظر داشته باشید تا فاصله زمان ارسال پست را حفظ کنید. هرگز ۲ یا ۳ پست را به طور مداوم در یک زمان به اشتراک نذارید، حداقل هر ۴-۶ ساعت پست بذارید.

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

اما به این نکته مهم توجه داشته باشید:

فقط به اشتراک گذاشتن پست در اینستاگرام چیزی نیست که مردم منتظر آن هستند؛ آنها انتظار دارند هم کیفیت و هم کمیت را داشته باشید و با شما ارتباط برقرار کنند و یا محصول یا خدمات را خریداری کنند. (اگر حساب تجاری دارید)

چگونه دریابیم که بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام کی است؟

از آنجا که مردم در زمان های مختلف در رسانه های اجتماعی فعال هستند، باید از میانگین زمان فعال شدن اکثر کاربران اینستاگرام مطلع باشید.

و از آنجا که رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد، زمانی که مردم برای هر رسانه اجتماعی می گذرانند متفاوت است. علاوه بر این، توجه به این نکته مهم است که بهترین زمان برای ارسال در توییتر، فیسبوک و غیره با بهترین زمان برای ارسال در اینستاگرام متفاوت است.

باور کنید یا نه، بهترین زمان تنها وجود ندارد. بهترین زمان ذکر شده عمومی است و ممکن است بهترین زمان ارسال اینستاگرام شما متفاوت باشد.

 علاوه بر این، بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام برای مشاغل و حساب های شخصی متفاوت است. در واقع، کلیه کاربران اینستاگرام مخاطب منحصر به فردی دارند، بنابراین باید زمان ارسال پست را بر اساس فعالیت فالوور خود تعیین کنید.

برنامه برای ارسال پست در بهترین زمان در اینستاگرام:

محبوبیت در اینستاگرام‌‌ مطمئناً قابل دستیابی است. شما فقط باید استراتژی ها را بدانید و راهکارهایی را دنبال کنید، که یکی از آنها برنامه ریزی ارسال پست های اینستاگرام است؛ این ثبات را افزایش می دهد و پست ها را هنگام فعال بودن به فالوورهای شما نشان می دهد.

در حالی که ارسال روزانه در اینستاگرام بسیار وقت گیر است، بهترین و اولین گزینه زمانبندی پست های اینستاگرام است. بعد از دانستن زمانی که اکثر فالوورهای اینستاگرام شما آنلاین هستند، وقت آن است که پست های اینستاگرام را برای حفظ ثبات خود برنامه ریزی کنید.

از آنجا که اینستاگرام خود برنامه زمانبندی ارسال های اینستاگرام را ارائه نمی دهد، برخی از بات ها و ابزارهای اتوماسیون در اینستاگرام وجود دارند که می توانند بدون نیاز به برنامه اینستاگرام مانند ابزار اتوماسیون Instazood، پست های اینستاگرام را به طور منظم اختصاص داده یا پست های خود را به طور مستقیم به اشتراک بذارید.

زمان بندی پست های اینستاگرام بهترین روش برای داشتن ثبات حساب اینستاگرام شماست. همچنین استفاده از یک برنامه ریز اینستاگرام باعث می شود شما از استفاده از برنامه اینستاگرام خود مستقل شوید ، به این معنی که هر زمان اینستاگرام با یک اشکال روبرو شد یا این که کار نمی کرد، می توانید به راحتی از طریق Instazood پست بذارید.

فقط پست اینستاگرام را برنامه ریزی کنید، در این صورت حساب اینستاگرام شما جذابیت بیشتری پیدا می کند، فالورهای جدیدی را به دست می آورد.

آیا تاکنون به فکر یک برنامه ریز برنامه اینستاگرام افتاده اید؟

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام

ابزار برنامه ریزی اینستاگرام به جای تلاش برای یادآوری زمان ارسال دستی، گزینه ارسال در زمان مشخص را فراهم می کند. اگر می خواهید، پس باید با Instazood و خدمات آن آشنا شوید.

استفاده از یک برنامه ریز ارسال در اینستاگرام، تمام تحلیل هایی را که باید خودتان انجام دهید به پایان می رساند، درعوض این امکان را به شما می دهد که روی ایجاد محتوای باکیفیت متمرکز شوید و هرگز نگران فراموش کردن پست گذاشتن در زمان خاص نخواهید بود. بهترین قسمت در مورد استفاده از برنامه ریز ارسال پست Instazood این است که می توانید همزمان چندین اکانت را اضافه و مدیریت کنید. بعدا مقاله ای برای طرز استفاده از خدمات برنامه زمانی Instzood خواهیم گذاشت.

در مجموع

با دانستن تمام نکات مربوط به بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که چه موقع در اینستاگرام پست بذارید تا بالاترین میزان بازدید را داشته باشید. آیا بهترین زمان های ذکر شده برای ارسال پست برای شما مناسب بوده است؟ لطفا تجربیات خود را با ما در میان بذارید. 

 

منبع: https://instazood.com/blog/when-is-the-best-time-to-post-on-instagram/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

 

امتیاز به این مطلب
 • کاربردی بودن مطلب
 • با کیفیت بودن مطلب
 • خاص بودن مطلب
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
Scroll to top