چگونه هشتگ ها را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

برای اینفلوئنسرها و با هر کس دیگری که در اینستاگرام برای رشد تجارت و شغل خود تلاش می کند، هشتگ ها برای کمک و رسیدن شما به مخاطبان بیشتر کاملا ضروری است.

استفاده از هشتگ باعث بهبود نشان دادن پست ها و محتواهای شما را به مخاطبان جدید می شود. استفاده از هشتگ ها باعث هدایت فالورها، لایک ها و کامنت های بیشتر و همچنین کاربران بیشتری به سمت سایت شما و تبدیل شدن آن ها به مشتری می شوند، در صورتی که این هدف نهایی شما باشد.

درحالی که هشتگ ها به طور باورنکردی مفید هستند اما کپشن ها اینستاگرام را بی نظم می کند. استفاده از تعداد زیادی هشتگ اسپم به نظر می رسد. بنابراین در حالی که استفاده از هشتگ برای افزایش فالورها حیاتی است، اما ار نظر ظاهری زیبا به نظر نمی رسند. خوشبختانه شما می توانید برای زیبایی بیشتر هشتگ ها را مخفی کنید.

مخفی کردن هشتگ ها در اینستاگرام

در صورتی که می خواهید هشتگ ها را در اینستاگرام مخفی کنید دو راه آسان وجود دارد در این صورت کپشن شما پرازدحام و دارای ظاهری ناخوشایند نمی شود.

۱ – استفاده از فاصله در کپشن

۲ – نوشتن هشتگ ها در کامنت

در حالی که این دوراه به طور کامل هشتگ ها را حذف نمی کند اما هر دوی این ها ظاهر کپشن شما را به هم نمی زند.

استفاده از فاصله در کپشن

یکی از بهترین راه حل ها برای مخفی کردن هشتگ ها استفاده از فاصله ی بیشتر در کپشن می باشد. اینستاگرام اجازه نمی دهد که در کپشن اینتر بزنیم و به خط بعد برویم بنابراین ساختن متن کمی مشکل است.

برای انجام دادن این کار کپشن خود را در برنامه دیگری بنویسید که یکی از آسان ترین آن ها برنامه Notes است که به صورت پیشفرض در گوشی های آیفون وجود دارد.

اینستاگرام همچنان خط های خالی را متوجه نمی شود، بنابراین از در هر خط از نقطه گذاری و یا ایموجی در هر خط استفاده کنید.

پس از ساختن فاصله مناسب، آن را کپی و در اینستاگرام پیست کنید و هشتگ های خود را در پایین آن بنویسید.

تصویر زیر از نقطه برای فاصله گذاری استفاده کرده است.

چگونه هشتگ ها را در اینستاگرام مخفی کنیم

 

اینستاگرام فقط دو خط اول کپشن شما را نشان می دهد بنابراین کاربران در ابتدا خط ها اول کپشن شما را می بینند، برای دیدن کپشن کامل باید روی گزینه Keep Reading کلیک کنند و کپشن کامل را ببینند. این را کار به طور موثر از ازدحام زیاد هشتگ ها در کپشن جلوگیری می کند.

نوشتن هشتگ ها در کامنت

شما می توانید همچنین هشتگ ها را در کامنت بنویسید تا کپشن شما زیاد شلوغ نشود. کامنت کردن هشتگ ها باعث می شود که پست شما در همان هشتگ ها قرار داده شود و هیچ فرقی با این که شما هشتگ ها را در کپشن بنویسید ندارد. اما اگر شما زیر پست دیگران هشتگ را کامنت کنید آن هشتگ توسط اینستاگرام محاسبه نمی شود چون شما صاحب پست نیستید.

با نوشتن هشتگ ها در کامنت کاربران دیگر در نگاه اول قادر به دیدن آن ها نیستند. برای دیدن کامنت ها باید روی همان کامنت یا روی دیدن همه کامنت ها کلیک کنند اما معمولا کاربران به هشتگ های شما در کامنت توجه نمی کنند.

چگونه هشتگ ها را در اینستاگرام مخفی کنیم

 

 

منبع: https://socialbuddy.com/how-to-hide-hashtags-on-instagram/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

 

امتیاز به این مطلب
  • کاربردی بودن مطلب
  • با کیفیت بودن مطلب
  • خاص بودن مطلب
5
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2 (1 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)