آخرین ها

محبوب ترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی در سال ۲۰۲۰ کدامند؟

رسانه‌های اجتماعی از حدود ۲۰۰۹ در اینترنت شروع به فعالیت کردند. اولین رسانه‌ها فیس بوک، توییتر، یوتیوب و اینستاگرام بودند که اولین انتشار فیس بوک در سال ۲۰۰۴ بود. هرچند امروزه فضای رسانه‌های اجتماعی تغییر کرده است. ما اکنون صدها سیستم عامل بزرگ رسانه اجتماعی، مانند Tik Tok، Snapchat، Musica.ly و بسیاری دیگر را در اختیار داریم. در این مقاله، ما در مورد بهترین سیستم عامل‌ها و محبوب ترین‌ها و دلیل آن صحبت می‌کنیم.

ادامه مطلب

3 روز پیش

چگونه می توان چند عکس را همزمان به استوری اینستاگرام خود اضافه کرد یا از یک برنامه کلاژ استفاده کرد

بهترین روش برای به اشتراک گذاشتن هزاران عکس در استوری اینستاگرام شما وجود ندارد. به سادگی می‌توانید تمام عکس‌ها را به صورت تکه‌های جداگانه در استوری خود قرار دهید یا می‌توانید کلاژ ایجاد کنید، اگر متناسب با سبک شما باشد، اگرچه کار کمی بیشتر خواهد بود.

در اینجا دو روش برای به اشتراک گذاشتن چندین عکس در استوری اینستاگرام شما وجود دارد که از ایجاد کلاژ شروع می شود.

ادامه مطلب

1 هفته پیش

معرفی Reels اینستاگرام

Reels اینستاگرام: روشی جدید برای ایجاد و کشف فیلم‌های کوتاه و سرگرم کننده در اینستاگرام است.Reels شما را به ایجاد فیلم‌های سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود یا هر کسی در اینستاگرام دعوت می کند. فیلم‌های ۱۵ ثانیه‌ای را با صدا، افکت‌ها و ابزارهای خلاقانه جدید ضبط و ویرایش کنید.

ادامه مطلب

1 هفته پیش

Handle اینستاگرام چیست؟

ما چیزهای زیادی درباره اینستاگرام یاد گرفتیم، اما هنوز هم برخی موارد ناشناخته یا کشف نشده باقی مانده است.شخصی از شما می‌پرسد handle اینستاگرام شما چیست؟ شما چه جوابی می دهید؟ اصلا جوابی دارید؟

حتماً این مقاله را بخوانید که در آن به شما خواهیم گفت handle اینستاگرام چیست و البته اطلاعات مفید در مورد آن را می‌گوییم.

ادامه مطلب

2 هفته پیش
Scroll to top