پربازدید ها

نحوه نوشتن متن متحرک در استوری‌های اینستاگرام

نحوه نوشتن متن متحرک در استوری‌های اینستاگرام :اینستاگرام اکنون به شما امکان می‌دهد متن استوری‌ها را به صورت متحرک نمایش دهید.

ادامه مطلب

1 هفته پیش

چگونه اپل آیدی خود را پاک کنیم؟

با استفاده از پورتال های جدید دیتا و حریم شخصی اپل به راحتی می توانید حساب اپل خود را پاک نمایید. ( چگونه اپل آیدی خود را پاک کنیم )

ادامه مطلب

2 سال پیش

پیام “WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY”

پیام “WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY” کاربران اینستاگرام امروز در حال گزارش ارورهای این برنامه هستند و ادعا می‌کنند که سایت به آن‌ها اجازه نمی‌دهد پست‌ها را لایک کنند. چگونه می‌توانید آن را برطرف کنید؟

ادامه مطلب

2 هفته پیش

چگونه اکانت های ذخیره شده در اینستاگرام را حذف کنیم؟

در هر برنامه ی دیگری اگر روی “log out” کلیک کنید از برنامه خارج می شوید و برای ورود دوباره باید اطلاعات خود را از نو وارد نمایید اما در اینستاگرام این گونه نیست. اینستاگرام برای دور کردن شما از دردسر های وارد کردن دوباره ی اطلاعات، با ارائه ی روش های زیر کار را برای کاربرانش راحت تر کرده است.

ادامه مطلب

2 سال پیش

شِش راه خلاقانه برای استفاده از نظرسنجی های استوری اینستاگرام

همون طور که اطلاع دارید قابلیت نظرسنجی در استوری های اینستاگرام اضافه شده است که کاربرد های زیادی دارند، در این مقاله کاربرد هایی برای استفاده از نظرسنجی های استوری اینستاگرام رو بررسی می کنیم.

ادامه مطلب

2 سال پیش

آموزش Promotion در اینستاگرام

قابلیت ارتقا دادن ( Promote ) به شما این امکان رو میده که در اینستاگرام با تبلیغات پست شما توسط مشتریان بیشتری دیده بشه .

برای این کار حساب اینستاگرام شما باید Business Profile  باشد . ادامه مطلب

3 سال پیش
Scroll to top