پربازدید ها

چگونه اکانت های ذخیره شده در اینستاگرام را حذف کنیم؟

در هر برنامه ی دیگری اگر روی “log out” کلیک کنید از برنامه خارج می شوید و برای ورود دوباره باید اطلاعات خود را از نو وارد نمایید اما در اینستاگرام این گونه نیست. اینستاگرام برای دور کردن شما از دردسر های وارد کردن دوباره ی اطلاعات، با ارائه ی روش های زیر کار را برای کاربرانش راحت تر کرده است.

ادامه مطلب

1 سال پیش

آموزش Promotion در اینستاگرام

قابلیت ارتقا دادن ( Promote ) به شما این امکان رو میده که در اینستاگرام با تبلیغات پست شما توسط مشتریان بیشتری دیده بشه .

برای این کار حساب اینستاگرام شما باید Business Profile  باشد . ادامه مطلب

2 سال پیش

چگونه آلارم های تکرار شونده ی پیام های آیفون را قطع کنیم؟

فرض کنید که برای چند لحظه در اتاق نباشید و همان لحظه نوتیفیکیشنی که منتظرش بودید برای شما ارسال می شود و شما قادر به پاسخگویی آن نخواهید بود پس برای حل این مشکل شرکت اپل، آیفون ها را طوری طراحی کرده است که دو دقیقه بعد از ارسال اولین نوتیف آن را دوباره برای شما ارسال می نماید. ولی بیشتر کاربران این پیام های پی در پی را بیشتر از اینکه مفید بدانند مزاحم می دانند.

ادامه مطلب

1 سال پیش

چگونه از استوری های هایلایت و آرشیو استوری ها استفاده نماییم

تقریبا دو سال از زمانی که اینستاگرام قابلیت استوری را ارائه داده است می گذرد. با داشتن ۳۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه به نظر می رسد که محبوبیت استوری های اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است.

ادامه مطلب

1 سال پیش

تفاوت های استوری و هایلات در اینستاگرام

در ماه آگوست ۲۰۱۶، اینستاگرام با عرضه کردن قابلیت “استوری” قدم مهمی برداشت. در ابتدا مردم با فرمت دقیق آن دچار آشفتگی شدند در حالی که هنوز بسیاری از مردم با پست گذاشتن نیز به مشکل می خوردند. به هر حال این داستان های کوتاه الآن جزوی از همه ی پلتفرم ها مانند فیسبوک، واتس آپ و حتی یوتیوب نیز هستند.

ادامه مطلب

1 سال پیش

چگونه کامنت ها را از اینستاگرام دانلود کنیم؟

شما چه یک کاربر معمولی اینستاگرام، تبلیغ کننده ی یک برند یا یک تجارت، یا حتی یک اینفلوئنسر باشید گاهی اوقات شاید نیاز به داشتن یک بک آپ از کامنت ها و نظرات مردم داشته باشید.

ادامه مطلب

1 سال پیش
Scroll to top