اشتراک گذاری فایل بیشتر از ۱۰۰ مگابایت در واتس اپ

0
408
اشتراک گذاری فایل بیشتر از ۱۰۰ مگابایت در واتس اپ
اشتراک گذاری فایل بیشتر از ۱۰۰ مگابایت در واتس اپ

اشتراک گذاری فایل بیشتر از ۱۰۰ مگابایت در واتس اپ:تنها راه ارسال فایل‌های بزرگ در WhatsApp آپلود آن‌ها در Google Drive و سپس اشتراک‌ گذاری در برنامه است.

WhatsApp: چگونه می‌توان بیش از 100 مگابایت فایل را به اشتراک گذاشت؟

تلگرام به تازگی یک آپدیت را منتشر کرده است که به شما امکان می‌دهد تا حداکثر 2 گیگابایت فایل را ارسال کنید. از طرف دیگر، WhatsApp فقط به شما امکان می‌دهد حداکثر 100 مگابایت فایل را به اشتراک بذارید. بنابراین، اگر کاربری بخواهد یک فایل یا فیلم خیلی بزرگ را ارسال کند، باید به Dropbox یا WeTransfer وابسته باشد. اوایل تلگرام پشتیبانی از فایل‌های حداکثر 1.5 گیگابایتی را ارائه می‌داد و افزایش حجم آن برای بسیاری از کاربران خبر خوبی خواهد بود. 

اما اگر شما کاربر تلگرام نیستید و به همین دلیل نمی‌خواهید اپ را دانلود کنید، چه می کنید. اگر شما یک کاربر WhatsApp هستید و گاهی اوقات احساس می‌کنید که آن باید بیش از 100 مگابایت حد اشتراک فایل داشته باشد، در اینجا آنچه را که می‌توانید انجام دهید آورده شده است. یک راه حل ذخیره سازی ابری مانند Google Drive وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تا فایل‌هایی با ابعاد حداکثر 50 گیگابایت را به صورت رایگان آپلود کنید. گوگل حتی 100 گیگابایت فضای ماهانه با هزینه 130 روپیه به شما پیشنهاد می‌دهد، که یک پیشنهاد عالی است زیرا دستگاه ذخیره سازی برای ذخیره 20 گیگابایت با هزینه کمتر از 150 روپیه پیدا نمی‌کنید. 

بنابراین، می‌توانید از Google Drive برای به اشتراک گذاشتن فایل‌های بزرگ در اپ پیام رسان استفاده کنید. در حال حاضر، WhatsApp به شما امکان می‌دهد فیلم‌هایی با اندازه 16 مگابایت و فایل‌های معمولی تا 100 مگابایت ارسال کنید. بیش از اندازه ذکر شده نمی‌توانید هیچ فایل یا ویدیویی را ارسال کنید. تنها راه ارسال فایل‌های بزرگ در WhatsApp آپلود آن‌ها در Google Drive و سپس اشتراک گذاری در اپ پیام رسان است. چند مرحله ساده وجود دارد که باید آن‌ها را دنبال کنید.

WHATSAPP: چگونه بیشتر از 100 مگابایت فایل به اشتراک بذاریم؟

مرحله 1: Google Drive را باز کنید، روی آیکون “+” که در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مرحله 2: روی Upload File کلیک کنید و آن را انتخاب کنید. پس از آپلود فایل، فایل را در بالای اپ مشاهده خواهید کرد.

مرحله 3: اکنون باید روی دکمه سه نقطه کلیک کنید و “Copy the link” را انتخاب کنید. به این ترتیب فایل در clipboard گوشی هوشمند شما کپی می‌شود. اکنون WhatsApp را باز کنید، لینک را پیست کنید و دکمه share را فشار دهید.

 

 

 

منبع:https://www.bgr.in/how-to/whatsapp-how-to-share-more-than-100mb-files-on-the-messaging-app-905827/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید