افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp

0
572
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp

افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp:چگونه می‌توان استیکر خود، موارد دلخواه و موارد دیگر را اضافه کرد

استیکرهای WhatsApp: در اینجا نحوه ساخت استیکرهای خود و افزودن به WhatsApp، نحوه ارسال و هر چیز دیگری که باید بدانید وجود دارد.

استیکرهای WhatsApp ماه گذشته در Android و iOS برای همه در دسترس قرار گرفت. از زمان راه اندازی، استیکرها به سرعت محبوب شدند. توسعه دهندگان از سراسر جهان می‌توانند استیکرهایی را برای WhatsApp ایجاد و اضافه کنند.

علاوه بر بسته‌های استیکری که واتس اپ ارائه می‌دهد، کاربران می‌توانند استیکرهای شخصی سازی شده خود را نیز بسازند.

بنابراین آن‌ها می‌توانند استیکر سفارشی خودشان یا هر چیز دیگری را از گالری عکس تلفن خود داشته باشند. این شرکت متعلق به فیسبوک همچنین به دنبال اضافه کردن سرچ برای استیکرها است، ویژگی‌ای که در بتا اندروید مشاهده شد.

بذارید نگاهی به نحوه ساخت استیکرهای خود و اضافه کردن آن به WhatsApp، نحوه ارسال و هر چیز دیگری که باید بدانید بیندازیم:

نحوه دریافت استیکرهای WhatsApp

برای استفاده از بسته‌های استیکر، کاربران اندروید واتس اپ باید نسخه 2.18.329 را آپدیت کنند. در iOS، این ویژگی در نسخه 2.18.100 WhatsApp گنجانده شده است. 

استیکر برای WhatsApp با 12 بسته رایگان راه اندازی شد. پس از دانلود، این بسته‌های استیکر به صورت آفلاین نیز در دسترس خواهند بود.

نحوه ارسال استیکر به مخاطبین

برای شروع استفاده از استیکرها در WhatsApp برای Android، این مراحل را دنبال کنید:

 • کیبورد را در یک چت باز کنید، جایی که کاربران باید یک دکمه sticker جدید در پایین سمت چپ ببینند.
 • وقتی کاربران روی دکمه sticker کلیک می‌کنند، تب new Stickers باز می‌شود.
 • تب استیکرها دارای یک آیکون اختصاصی برای استیکرهای مورد استفاده اخیر، ستاره دار، مورد علاقه و به دنبال آن بسته‌های استیکر است که کاربر دانلود کرده است. کاربران می‌توانند با کلیک کردن روی گزینه ستاره استیکرهای مورد علاقه خود را علامت گذاری کنند.
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
 • WhatsApp همچنین یک Sticker Store دارد که با کلیک کردن روی آیکون + در بالا می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. در اینجا، کاربران می‌توانند بسته‌های استیکر مورد نظر برای دانلود را انتخاب کنند.
 • می‌توان بسته‌های استیکر مورد علاقه خود را دانلود کرد.
 • در مرحله بعدی، کاربران می‌توانند استیکر مورد نظر خود را برای اشتراک گذاری انتخاب کرده و در چت ارسال کنند.
 • استیکرهای WhatsApp از طریق برنامه WhatsApp Web قابل دسترسی است.

نحوه ایجاد استیکرهای خود و اضافه کردن به WhatsApp

WhatsApp دقیقاً به شما اجازه ایجاد و افزودن استیکرهای شخصی را نمی‌دهد، اما برنامه‌های شخص ثالث این کار را می‌کنند. یکی از این برنامه‌ها “Sticker maker for WhatsApp” است که به شما امکان می‌دهد هر عکسی را به استیکر تبدیل کنید. می‌توانید از گالری تلفن یا Drive و یا Google و غیره استیکر عکس ایجاد کنید، بنابراین چگونه از این برنامه استفاده کنیم؟ بیایید نگاهی بیندازیم:

افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp

اولین قدم این است که اپ “Sticker maker for WhatsApp” را که در Google Play Store موجود است دانلود کنید. قبل از شروع، باید چند نکته را بخاطر بسپارید. در مرحله اول، شما می‌توانید بسته استیکر خود را با حداکثر 30 استیکر در یک بسته ایجاد کنید.

پس از اضافه شدن بسته به WhatsApp، نمی‌توانید استیکرها را ادیت یا اضافه کنید. بنابراین، به عنوان مثال، اگر در بسته استیکر فقط پنج استیکر را منتشر کرده‌اید، نمی‌توانید استیکرهای بیشتری به همان بسته اضافه کنید. برای انجام این کار، شما باید یک بسته استیکر جدید ایجاد کنید و به عنوان بسته دیگری در WhatsApp اضافه کنید.

 • برنامه ‘Sticker maker for WhatsApp’ را باز کنید و روی گزینه “Create a new sticker pack” کلیک کنید.
 • نام بسته استیکر و نویسنده را وارد کنید.
 • صفحه جدیدی که به شما امکان می‌دهد حداکثر 30 استیکر سفارشی خود را اضافه کنید، باز می‌شود. 

توجه داشته باشید که آیکون بالا نمادی خواهد بود که به عنوان شناسه بسته استیکر شما در WhatsApp ظاهر می‌شود.

 • اکنون، بر روی آیکون‌ “add sticker” کلیک کنید تا استیکرهای سفارشی خود را از گالری ایجاد کنید.
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
 • می‌توانید تصاویر را برش دهید تا بخشی را که می‌خواهید به عنوان استیکر انتخاب کنید. در صورتی که در جایی اشتباه کنید، یک گزینه برای راه اندازی مجدد فرآیند وجود دارد. پس از برش، به عنوان یکی از استیکرهای بسته استیکر شما اضافه خواهد شد.
 • سرانجام، بر روی گزینه “Publish Sticker Pack” در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید و تأیید کنید تا منتشر شود.
 • هنگامی که کاربران بسته استیکر را منتشر کردند، به طور خودکار در WhatsApp نشان داده می‌شود و بسته استیکر شما در اپ مشخص می‌شود.
 • این استیکرها را می‌توان به مخاطبین و دوستانتان ارسال کرد، آن‌ها همچنین می‌توانند نام بسته استیکر و نویسنده را مشاهده کنند.
 • گیرندگان می‌توانند استیکرها را به مخاطبین خود فوروارد کنند.

جست‌و‌جوی استیکر

WhatsApp می‌تواند یک ویژگی سرچ برای استیکرها در Android اضافه کند و طبق گزارش این ویژگی در حال توسعه است. گزارش شده است که این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد بسته‌های استیکر جداگانه را سرچ کنند، مانند نحوه سرچ برای ایموجی‌ها، GIF و غیره.

افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp
افزودن استیکرهای دلخواه در WhatsApp

یک آیکون لنز جدید در گوشه پایین سمت چپ تب استیکرها اضافه می‌شود، با کلیک روی آن search bar باز می‌شود. در اینجا، کاربران می‌توانند بسته‌های استیکر شخصی را سرچ کنند.

این ویژگی جست‌وجوی استیکرها را آسان‌تر می‌کند، به خصوص این که WhatsApp قصد دارد بسته‌های استیکر بیشتری را در ماه‌های آینده اضافه کند.

 

 

منبع:https://indianexpress.com/article/technology/social/whatsapp-stickers-how-to-create-your-own-add-send-and-everything-else-5447563/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید