بروزرسانی جدید در اینستاگرام (قسمت سوم)

0
126
ٔNametag در اینستاگرام
ٔNametag در اینستاگرام

در مقاله گذشته برخی از ویژگی های جدید اینستاگرام را بررسی کردیم، در این مقاله نیز ویژگی های بیشتری را بررسی خواهیم کردد.

نام گذاری برچسب ها

Name tag به شما امکان می دهد با ایجاد تصویری که می تواند اسکن شود، حساب خود را با دیگران به اشتراک بذارید. در حالی که برخی افراد آن را به عنوان ابزاری مؤثر برای استفاده در رویدادهای شبکه می بینند.

نحوه انجام: به پروفایل خود بروید، روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید و “name tag” (برچسب نام) را انتخاب کنید. ازاینجا می توانید برچسب نام خود را در تلفن خود دانلود کنید تا با دیگران به اشتراک گذاشته شود. همچنین می توانید از این صفحه برای اسکن برچسب های نام استفاده کنید. روش دیگر می توانید به برگه جستجو بروید و در سمت راست نوار جستجو، نماد name tag را انتخاب کنید.

ٔNametag در اینستاگرام

 

درخواست تأیید در اینستاگرام

در گذشته ، هیچ راهی برای یک فرد معمولی وجود نداشت که بتواند برای تیک آبی درخواست کند. اکنون اینستاگرام امکان درخواست تأیید را باز کرده است و اگر معیارهای خود را رعایت کنید می توانید در صفحه خود تیک آبی نیز داشته باشید!

نمایش اطلاعات حساب

اگر تا به حال سؤال کرده اید که چگونه حساب شخصی اینقدر سریع رشد کرده است، ممکن است به این دلیل باشد که آنها یک حساب کاربری از شخص دیگری خریداری کرده اند و محتوای جدیدی به آن اضافه کرده اند! اینستاگرام(و کاربران آن) این را گمراه کننده می دانند ، بنابراین ویژگی “درباره این حساب” را معرفی کرده اند تا به کاربران اجازه دهند این سابقه حساب شخصی را بررسی کنند!

این ویژگی به شما امکان می دهد داده های زیر را در مورد هر پروفایل تجاری در اینستاگرام مشاهده کنید:

  • تاریخ joined (پیوست)
  • کشور
  • تبلیغات فعال
  • نام های کاربری قبلی
  • اشتراک با فالوورهای مشترک

نحوه انجام: به پروفایل مورد نظر خود جهت یادگیری بیشتر برید. روی سه نقطه در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید و “about this account” (درباره این حساب) را انتخاب کنید. در اینجا تمام جزئیات مربوط به آن حساب خاص را مشاهده خواهید کرد. به بخش “former usernames” (نام های کاریری سابق)توجه ویژه ای کنید زیرا این جایی است که می توانید اینستاگرام را معتبرتر معرفی کنید.

نمایش اطلاعات حساب

 

خرید از پست های اینستاگرام

آیا شما پستی را در اینستاگرام دیدید که هنگام کلیک کردن، قیمت یک محصول را نشان داده و در واقع شما را مستقیماً به صفحه پرداخت آن کالا هدایت می کنند ؟! بله ، واقعی است ، وجود دارد و می توانید آن را در حساب خود داشته باشید! این ویژگی مختص افرادی است که محصولات فیزیکی را می فروشند اما به تعداد مشخصی از فالوور احتیاج ندارند.

این ویژگی می تواند فروش شما را به راحتی افزایش دهد اما فراموش نکنید که اضافه کردن برچسب های قابل خرید تنها چیزی نیست که به شما کمک کند. مطمئن شوید که مخاطبان خود را در مورد محصول خود مطلع می کنید، و تنها پس از آن باید از آنها بخواهید با کلیک کردن به لینک عکس خود، آنها را خریداری کنند.

خرید از پست های اینستاگرام

 

وضعیت آنلاین بودن

آیا تا به حال برای شخصی پیامی فرستادید که برای چند روز جوابی نگیرید؟ خوب اکنون می توانید آنها را با ویژگی جدید “activity status” (وضعیت فعالیت) درنظر بگیرید! وقتی به قسمت دایرکت مسیج های خود دراینستاگرام خود نگاه می کنید متن زیر نام هر کاربر را مشاهده می کنید که آخرین فعالیت آنها در اینستاگرام را نشان میدهد. از طرف دیگر ، نقطه سبز را در کنار تصویر پروفایل آنها مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد در حال حاضر در اینستاگرام حضور دارند.

اکنون ، جدا از اینکه دوستان خود را به سمت “خواندن” بگذارید ، می توانید از این ویژگی نیز استفاده کنید تا به مخاطبان خود نشان دهید که فعال و در دسترس چت کردن هستید. به عنوان یک صاحب مشاغل می خواهید مطمئن شوید که مخاطبان شما هر فرصتی برای دسترسی به شما دارند، بنابراین با مشاهده وضعیت فعالیت خود ، فرصتی برای ارتباط برقرار می کنید. اگر ترجیح می دهید وضعیت فعالیتتان قابل مشاهده نباشد ، می توانید آن را خاموش کنید.

نحوه انجام: وضعیت فعالیت برای همه کاربران به طور خودکار روشن است ، اما اگر می خواهید آن را غیرفعال کنید ، به پروفایل خود برید ، روی نماد hamburger در بالا سمت راست کلیک کنید و “settings”(تنظیمات) را در پایین انتخاب کنید. سپس “activity status”(وضعیت فعالیت) را پیدا کنید و دکمه را به وضعیت روشن یا خاموش تغییر دهید. به خاطر داشته باشید وقتی وضعیت خود را خاموش می کنید ، دیگر نمی توانید وضعیت فعالیت سایر حساب ها را ببینید.

وضعیت آنلاین بودن

 

دانلود اطلاعات

چیزی که در مورد اینستاگرام فهمیدیم اینه که ممکن است در مواقعی کاملاً غیرقابل پیش بینی باشد. به همین دلیل ویژگی جدید دانلود داده ها در اینستاگرام بسیارعالی است! اگر می خواهید از حساب اینستاگرام خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا مطمئن شوید که هرگز محتوای صفحه خود را گم نمی کنید ، مطمئناً می خواهید این مورد را بررسی کنید!

نحوه انجام: به پروفایل خود برید و سپس در بالا سمت راست به نماد hamburger کلیک کنید. “Settings”(تنظیمات) را در انتهای صفحه انتخاب کنید ، سپس “download data”(دانلود داده) را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. اینستاگرام آدرس ایمیل شما را درخواست می کند ، جایی که آنها یک فایل را با عکس ها ، نظرات ، اطلاعات پروفایل و موارد دیگر برای شما ارسال می کنند.

در نهایت ایمیلی از اینستاگرام با لینک برای دانلود اطلاعات خود دریافت خواهید کرد. این داده ها فقط به مدت چهار روز معتبر هستند ، بنابراین مطمئن شوید که به فایل ها در آن بازه زمانی دسترسی دارید یا باید مجدداً داده ها را درخواست کنید.

دانلود اطلاعات

 

Q&A در live اینستاگرام(سؤال جواب)

اکنون ممکن است با live اینستاگرام آشنا باشید ، اما آیا می دانید علاوه بر این ویژگی جدیدی وجود دارد که اساساً استیکر سؤال اینستاگرام و live اینستاگرام را ترکیب می کند ؟! بله ، پاسخ دادن به سؤالات در طول Live اینستاگرام شما بسیارساده تراست!‌اکنون یک باکس سؤال ساده ظاهر می شود و کاربران علاقه مند می توانند سوال خود را مطرح کنند که به وضوح نمایش داده می شود ، بنابراین شما هرگز یک سوال را از دست نخواهید داد.

مخاطبان شما همچنین می توانند به وضوح ببینند به چه سؤالی پاسخ می دهید ، بنابراین بدون در نظر گرفتن زمان ورود آنها به live ، آنها دقیقاً می دانند که چه می گذرد!

نحوه انجام: اول، شما باید سوالی را برای استوری خود ارسال کنید، به طور معمول باید چند دقیقه صبر کنید تا برخی از سوالات به وجود بیایند ، سپس مستقیماً به دوربین استوری خود و قسمت live برید و شروع کنید. بعد از شروع live دراینستاگرام خود نمادی از علامت سؤال را در پایین سمت چپ مشاهده خواهید کرد. با بهره برداری از این ، تمام سؤالی که از شما پرسیده شده را نشان می دهد. 

تنها نکته عجیب این ویژگی این است که کاربران باید سؤال خود را از طریق استوری شما بپرسند و در واقع نمی توانند هیچ یک را در طول پخش liveارسال کنند (مگر اینکه در کامنت ها عادی باشند). به همین دلیل منطقی است که قبل از شروع live منتظر سؤالاتی باشید که برای شما پیش می آید.

Q&A در live اینستاگرام

این یک مقاله کامل از همه به روزرسانی های جدید اینستاگرام بود! همانطور که می دانید اینستاگرام همیشه در حال تغییر است.

 

 

منبع : https://alextooby.com/new-instagram-update/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]_

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید