تماس تصویری و تولد هفت سالگی تلگرام

0
233
video calls
video calls

در سال 2013، تلگرام به عنوان یک برنامه کوچک با تمرکز بر روی پیام رسانی امن شروع کرد و از آن زمان با بیش از 400M کاربر به یک سکو تبدیل شده است. تلگرام هم اکنون یکی از 10 برنامه دانلود شده در سراسر جهان است و در سراسر جهان برای برقراری ارتباط با افراد مختلف استفاده می شود.

video calls

تلگرام هرگز تبلیغ نشده است و هر کاربر بخاطر توصیه کسی که به او اعتماد دارد به برنامه آمده است. تلگرام همچنان به توسعه ویژگی هایی می‌پردازد که آن را بسیار بیشتر از یک برنامه پیام رسانی می‌کند. امروزه تلگرام در حال اضافه کردن تماس‌های ویدیویی سریع و ایمن است.

video calls

تلگرام در سال 2020 نیاز به برقراری ارتباط چهره به چهره را مورد توجه قرار داد و نسخه آلفای مکالمات تصویری تلگرام هم در اندروید و هم در iOS موجود است. می توانید یک تماس ویدیویی را از صفحه پروفایل مخاطب خود شروع کرده و در هر زمان مکالمه در طول تماس صوتی، switch video را روشن یا خاموش کنید.

همه تماس‌های ویدیویی با رمزگذاری end-to-endمحافظت می شوند. برای تأیید ارتباط شما، چهار ایموجی نشان داده شده در صفحه را برای خود و طرف مقابل خود مقایسه کنید- در صورت تطابق، تماس شما با رمزگذاری آزمایش شده، 100% ایمن است.

تماس های ویدیویی ویژگی‌های بیشتر و پیشرفت‌های بیشتری را در نسخه های آینده دریافت می کنند، زیرا تلگرام در تلاش برای راه اندازی تماس های ویدیویی گروهی در ماه‌های آینده است.

ایموجی متحرک بیشتر

تلگرام دسته دیگری از ایموجی های متحرک جدید را اضافه کرده است. برای به دست آوردن یکی از موارد زیر در یک چت، به سادگی با یک ایموجی یک پیام ارسال کنید.

برای مطالب بیشتر با ما همراه باشید!

 

 

منبع:https://telegram.org/blog/video-calls

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید