تم دارک Google Maps

0
241
تم دارک Google Maps

تم دارک Google Maps، سرانجام در حال اجرا است

گوگل بیش از یک سال است که یک تم دارک را برای Maps قرار داده و حتی برای مدت کوتاهی در دسترس چند نفر قرار گرفت، اما آن هرگز رسمی نشد یا رسماً مورد تأیید قرار نگرفت. ماه گذشته گوگل سرانجام اعلام کرد که dark mode شروع به گسترش بیشتر کرده است.

ما چندین گزارش را از افرادی دریافت کرده‌ایم که هنگام باز کردن Maps در حالی که تم دارک خود را در سیستم روشن کرده‌اند، یک فرمان جدید (pictured above, on the left) مشاهده می‌کنند. این به آن‌ها امکان می‌دهد که تم Maps را هنگام استفاده انتخاب کنند.

یک گزینه به تنظیمات اضافه شده است که به شما امکان می‌دهد در صورت تمایل همیشه (یا هرگز) از Maps در حالت دارک استفاده کنید. در اینجا تصاویر بیشتری از آن مشاهده می‌شود.

تم دارک Google Maps
تم دارک Google Maps

آخرین نسخه Maps را دانلود کنید چک کنید تم دارک را دارد یا نه چون هنوز برای همه‌ی کاربرها در دسترس نیست اما در حال گسترش است، بنابراین حتماً تم دارک خود را روشن کرده و Maps را باز کنید تا ببینید آیا آن برای شما فعال شده یا نه.

 

 

 

منبع:https://www.google.com/amp/s/www.androidpolice.com/2020/12/10/google-maps-dark-theme-is-finally-starting-to-roll-out-a-year-after-it-was-first-teased/%3famp

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید