محبوب ترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی در سال 2020 کدامند؟

0
376
محبوب ترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی در سال 2020 کدامند؟
محبوب ترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی در سال 2020 کدامند؟

رسانه‌های اجتماعی از حدود 2009 در اینترنت شروع به فعالیت کردند. اولین رسانه‌ها فیس بوک، توییتر، یوتیوب و اینستاگرام بودند که اولین انتشار فیس بوک در سال 2004 بود. هرچند امروزه فضای رسانه‌های اجتماعی تغییر کرده است. ما اکنون صدها سیستم عامل بزرگ رسانه اجتماعی، مانند Tik Tok، Snapchat، Musica.ly و بسیاری دیگر را در اختیار داریم. در این مقاله، ما در مورد بهترین سیستم عامل‌ها و محبوب ترین‌ها و دلیل آن صحبت می‌کنیم.

برای شروع، بیایید محبوب‌ ترین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی را در سال 2020 لیست کنیم، زیرا این قطعا از سال 2009 تغییر کرده است. فقط توجه داشته باشید که در این مقاله فقط بر روی سیستم عامل‌های انگلیسی / ایالات متحده تمرکز خواهیم کرد که در آمریکای شمالی و اروپا و استرالیا محبوب هستند.

  1. فیس بوک- 2.6 میلیارد کاربر
  2. یوتیوب- 2 میلیارد کاربر
  3. اینستاگرام- 1 میلیارد کاربر
  4.  تیک توک- 800 میلیون کاربر
  5. توییتر
  6. اسنپ ​​چت
  7. Musica.ly

به راحتی می‌توان گفت، هر آنچه که شما به آن علاقه دارید، قطعاً یک رسانه اجتماعی برای شما وجود دارد.

کدام رسانه اجتماعی بهترین است؟

اگر فقط می‌خواهید از اخبار مطلع شوید یا افراد مشهوری را دنبال کنید، Twitter یک انتخاب عالی است. توییتر عمدتا توسط شخصیت‌های سیاسی و افراد در صنعت فناوری استفاده می‌شود. این همچنین یک روش عالی برای دریافت آخرین اخبار جدید است. اگر یک استوری جدید به تازگی منتشر شده باشد، در صفحه اصلی توییتر شما ظاهر می‌شود. این می‌تواند به ویژه برای افرادی که در صنعت روزنامه نگاری کار می‌کنند مفید باشد و اغلب منبع اصلی اخبار این متخصصان است. بعلاوه، همانطور که توییتر مکان شما را می‌داند، شما حتی اخبار محلی را نیز دریافت خواهید کرد.

Instagram یک روش عالی برای فالو کردن دوستان خود مانند فیس بوک است. با استفاده از اینستاگرام می‌توانید عکس یا فیلم آپلود کنید. این محتوا یا می‌تواند برای همیشه در پروفایل شما نمایش داده شود (مگر اینکه آن را حذف کنید) یا به طور موقت به مدت 24 ساعت در استوری شما نمایش داده شود. بنابراین، قطعاً هنگام استفاده از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن محتوا، انعطاف پذیری زیادی وجود دارد.

Facebook همچنین ویژگی استوری را پیاده سازی کرده است بنابراین اساساً با اینستاگرام یکسان است. تنها تفاوت این است که اینستاگرام بسیار عمومی تر است، به این معنی که شما می‌توانید آزادانه افراد یا شرکت‌ها را جستجو کنید و محتوای آن‌ها را مشاهده کنید، مگر اینکه آن‌ها آن را به صورت خصوصی تنظیم کرده باشند. در حالی که هدف اصلی فیس‌بوک، برقراری ارتباط با دوستان است. بنابراین، شما باید شخص را با نام کامل وی جستجو کنید و در بیشتر موارد باید به عنوان یک دوست پذیرفته شوید تا محتوای او را به طور کامل مشاهده کنید.

سایر سیستم عامل‌ها 

از طرف دیگر، Youtube و Tik Tok عمدتا به عنوان برنامه‌های سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرند- هر کسی می تواند فیلم‌های خنده دار را با موسیقی در پس زمینه آپلود کند. Youtube در واقع جنبه محتوای ویدئویی است. ویدئوها از کلیپ‌های خنده‌دار، اخبار، سخنرانی‌ها، موسیقی گرفته تا تقریباً همه چیز در این بین متغیر است. اگر یک ویدیو کلیپ از هر چیزی که در جهان وجود دارد می‌خواهید مشاهده کنید، احتمال این وجود دارد که چیزی برای رفع نیازهای شما در Youtube وجود داشته باشد.

در همین حال، هدف از Tik Tok این است که مردم فیلم‌های خنده دار را اغلب با موسیقی در پس زمینه آپلود کنند.

خب! اکنون شما از محبوب ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی در سال 2020 و همچنین اندکی پیش زمینه در مورد نحوه عملکرد آن‌ها درک خوبی دارید.

 

 

منبع:https://www.hipfollow.com/blog/most-popular-social-media-platforms-2020

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید