معرفی Reels اینستاگرام

0
253

Reels اینستاگرام: روشی جدید برای ایجاد و کشف فیلم‌های کوتاه و سرگرم کننده در اینستاگرام است.Reels شما را به ایجاد فیلم‌های سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود یا هر کسی در اینستاگرام دعوت می کند. فیلم‌های 15 ثانیه‌ای را با صدا، افکت‌ها و ابزارهای خلاقانه جدید ضبط و ویرایش کنید.

شما می توانید آن را با فالوورهای خود در فید به اشتراک بذارید و اگر اکانت عمومی دارید، آن‌ها را از طریق فضای جدیدی در اکسپلور در دسترس جامعه گسترده اینستاگرام قرار دهید. Reels در اکسپلور به هرکسی این فرصت را می‌دهد تا خالق در اینستاگرام شود و مخاطبان جدیدی را جذب کند. در واقع این قابلیت برای قرار دادن ویدئو‌های کوتاه و جذاب مشابه تیک تاک است.

چگونه کار می کند

معرفی Reels اینستاگرام

ایجاد Reels

ابتدا وارد اینستاگرام شده و روی آیکون دوربین در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید. بعد از باز شدن صفحه استوری، در پایین صفحه گزینه Reels را انتخاب کنید. 

انواع ابزار ویرایش خلاقانه را در سمت چپ صفحه خود برای کمک به ایجاد آن مشاهده خواهید کرد، از جمله:

  • Audio: آهنگی را از موسیقی اینستاگرام جستجو کنید. شما می توانید به سادگی با ضبط یک reel با آن از صدای اصلی خود استفاده کنید. وقتی یک reel را با صدای اصلی به اشتراک میذارید، صدای شما به شما نسبت داده می شود و اگر یک اکانت عمومی دارید، مردم می توانند با انتخاب “Use Audio” از reel شما با صدای شما reel ایجاد کنند.
  • AR Effects: یکی از بسیاری از افکت‌های موجود در گالری را که هم توسط اینستاگرام و هم سازندگان در سراسر جهان ایجاد شده است، انتخاب کنید تا چند کلیپ را با افکت‌های مختلف ضبط کنید.
  • Timer and Countdown: تایمر را تنظیم کنید تا هر یک از کلیپ‌های شما را ضبط کند. هنگامی که record را فشار دهید، قبل از شروع ضبط برای مدت زمان انتخاب شده، یک شمارش معکوس 3-2-1 خواهید دید.
  • Align: این گزینه برای تراز کردن صفحه قرار داده شده است. با کلیک کردن روی این گزینه، می‌توانید تصویر خود را مناسب با صفحه تراز کنید.
  • Speed: برای سرعت بخشیدن یا کاهش سرعت بخشی از فیلم یا صدایی که انتخاب کرده‌اید، می‌توانید آن را انتخاب کنید. این می‌تواند به شما کمک کند تا فیلم‌هایی با حرکت آهسته تهیه کنید.

Reels را می توان در یک سری کلیپ‌ها (یک‌باره)، یا با استفاده از آپلود فیلم از گالری خود ضبط کرد. با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ضبط، اولین کلیپ را ضبط کنید. برای پایان دادن به هر کلیپ، ضبط را متوقف کنید.

به اشتراک گذاشتن Reels

معرفی Reels اینستاگرام

 

با استفاده از Reels، می توانید با فالوور‌های خود ارتباط برقرار کنید و فیلم‌های خود را با آن‌ها به اشتراک بذارید و توسط جامعه بزرگ و متنوع اینستاگرام در اکسپلور کشف شوید.

  • اگر اکانت عمومی دارید: می توانید reel خود را در یک مکان اختصاصی در اکسپلور به اشتراک بذارید، جایی که این فرصت را دارد که توسط جامعه گسترده اینستاگرام دیده و کشف شود. همچنین می‌توانید reel خود را با ارسال آن به فید خود، با فالوورهای خود به اشتراک بذارید. هنگامی که reels را با بعضی از آهنگ‌ها، هشتگ‌ها یا افکت‌های خاص به اشتراک میذارید، وقتی کسی روی آن آهنگ، هشتگ یا افکت کلیک می‌کند، ممکن است reel شما در صفحات اختصاصی نیز ظاهر شود.
  • اگر اکانت خصوصی دارید: Reels تنظیمات حریم خصوصی شما را در اینستاگرام دنبال می‌کند. شما می‌توانید آن را در فید به اشتراک بذارید تا فقط فالوورهای شما بتوانند reel شما را ببینند. افراد نمی‌توانند از صدای اصلی reel شما استفاده کنند و افراد نمی‌توانند reel شما را با دیگران که شما را فالو نمی‌کنند به اشتراک بذارند.

پس از آماده شدن reel خود، به صفحه share برید، جایی که می توانید پیش نویس reel خود را ذخیره کنید، تصویر کاور را تغییر دهید، کپشن و هشتگ اضافه کنید و دوستان خود را تگ کنید. بعد از اینکه reel خود را به اشتراک گذاشتید، در یک تب جداگانه Reels در پروفایل شما وجود دارد، جایی که افراد می توانند Reel‌هایی را که به اشتراک گذاشته‌اید پیدا کنند. اگر شما نیز در فید خود به اشتراک بذارید، reel شما در بخش اصلی پروفایل شما ظاهر می‌شود، اگرچه گزینه حذف آن را دارید.

چه یک حساب کاربری عمومی چه خصوصی داشته باشید، می‌توانید reel خود را با استوری خود، با دوستان نزدیک یا در دایرکت به اشتراک بذارید. اگر این کار را انجام دهید، reel شما مانند یک استوری معمولی رفتار می‌کند- Reels در اکسپلور به اشتراک گذاشته نمی‌شود، در پروفایل شما ظاهر نمی‌شود و بعد از 24 ساعت از بین می‌رود.

تماشای Reels

معرفی Reels اینستاگرام

بعضی از reel‌ها را با برچسب “Featured” مشاهده خواهید کرد. اگر reel شما در اکسپلور برجسته و ویژه باشد، نوتیفیکیشنی دریافت خواهید کرد. reel‌های برجسته مجموعه‌ای از reel‌های عمومی است که توسط اینستاگرام برای کمک به شما در کشف محتوای اصلی انتخاب شده است که امیدواریم شما را سرگرم کند و الهام ببخشد.

Reels به افراد روش‌های جدیدی برای ابراز وجود، کشف بیشتر مواردی که در اینستاگرام دوست دارند می‌دهد و به هرکسی که آرزو دارد خالق شود، کمک می‌کند.

 

 

منبع:https://about.instagram.com/blog/announcements/introducing-instagram-reels-announcement

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید