نحوه استفاده از Binance

0
379
نحوه استفاده از Binance
نحوه استفاده از Binance

می خواهیم به شما نحوه استفاده از Binance را آموزش دهیم. خرید و فروش Cryptocurrency می تواند استرس زا باشد، بنابراین انتخاب صرافی که می توانید به آن اعتماد کنید مهم است. همچنین یافتن صرافی که پاسخگوی نیازهای شما باشد و استفاده از آن چندان پیچیده نباشد نیز مهم است. هیچ چیز بدتر از باز کردن حساب در بورس نیست وقتی که نمی دانید چگونه کار می کند!

اگر به فکر باز کردن حساب با Binance هستید، در ادامه بخوانید …

در این آموزش Binance، همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه استفاده از Binance بدانید به شما یاد می دهیم. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ثبت نام کنید، چگونه می توانید از طریق Binance معامله کنید و هزینه های معاملات Binance که باید پرداخت کنید. 

آموزش Binance

 در سال 2017 در چین تاسیس شد.

Binance یک مبادله رمزنگاری به رمزنگاری است. این بدان معنی است که کاربران فقط می توانند از آن برای تجارت ارزهای رمزپایه استفاده کنند. اگر در حال حاضر برخی از ارزهای رمزپایه متعلق به شما نیست، قبل از شروع تجارت با Binance، لازم است مقداری بخرید. پیشنهاد می کنیم از صرافی استفاده کنید که معاملات ارزی فیات مانند Coinmama ،CEX.IO یا Coinbase را انجام دهد.

توجه: ارزهای فیات ارزهای رسمی ملل هستند. نمونه های آن شامل ین ژاپن (JPY)، دلار آمریکا (USD) و پوند انگلیس (GBP) است.

پس از رمزنگاری، می توانید از آن برای تجارت در Binance استفاده کنید. اکنون شما آمادگی یادگیری نحوه استفاده از Binance را دارید!

قبل از اینکه بتوانیم نحوه استفاده از Binance را به شما نشان دهیم، باید نحوه باز کردن یک حساب را به شما نشان دهیم…

نحوه باز کردن‌ حساب

مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  • ثبت نام کنید: اولین چیزی که باید در مورد نحوه استفاده از Binance بدانید نحوه ثبت نام است! به صفحه ثبت نام Binance بروید و حساب خود را باز کنید.

توجه: همیشه از یک آدرس ایمیلی استفاده کنید که می دانید امن است و مرتباً آن را چک می کنید. هنگام ساخت رمز عبور، از ترکیبی از اعداد، نمادها، حروف بزرگ و کوچک استفاده کنید.

  • شرایط استفاده از Binance را بخوانید و موافقت کنید و روی ثبت نام (Register) کلیک کنید.
  • ثابت کنید که شما یک ربات نیستید. از شما خواسته می شود یک معما را که باید آسان بیابید تکمیل کنید مگر اینکه … شما یک ربات باشید!

نحوه استفاده از Binance

 

اکنون یک ایمیل برای شما ارسال می شود. برای تکمیل ثبت نام، روی تأیید ایمیل (Verify email) کلیک کنید.

نحوه استفاده از Binance

 

تبریک می گویم! شما یک دارنده حساب Binance هستید. ابتدا باید حساب خود را ایمن كنید. بعد از آن، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه از Binance استفاده كنید…

  • حساب خود را ایمن کنید: هنگامی که برای اولین بار وارد شوید، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید 2FA را تنظیم کنید. شما باید 2FA را راه اندازی کنید، بسیار مهم است! اگر Skip را انتخاب کنید، پشیمان خواهید شد!

نحوه استفاده از Binance

 

توجه: 2FA احراز هویت دو عاملی است. این یک ویژگی امنیتی است که شکل دیگری از رمز عبور را به کاربران می دهد. در هنگام استفاده از 2FA، کاربران رمز عبور معمولی خود و یک کد دوم را وارد می کنند که می تواند از طریق پیام کوتاه به دستگاه تلفن همراه ارسال شود یا توسط برنامه Google Authenticator ایجاد شود.

پس از راه‌اندازی 2FA، آماده تأمین بودجه حساب خود خواهید بود. این به معنای انتقال رمزنگاری به درون آن است. در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است…

نحوه تأمین اعتبار

برای این آموزش Binance، ما از Coinbase به عنوان نمونه ای از یک روش استفاده می کنیم که می توانید حساب Binance خود را تأمین کنید. ما از اتریوم (ETH) به عنوان نمونه ای از رمزنگاری استفاده می کنیم که می توانید برای تأمین اعتبار حساب Binance خود استفاده کنید.

  • به Coinbase برید: به حساب Coinbase خود وارد شوید و روی Accounts کلیک کنید. در مرحله بعدی، روی Send کلیک کنید که می گوید ETH Wallet.

نحوه استفاده از Binance

 

 

از شما خواسته می شود یک گیرنده را وارد کنید. اینجاست که اتریوم ارسال می شود. شما آن را به Binance ارسال می کنید، بنابراین باید یک آدرس Ethereum را از حساب Binance خود دریافت کنید.

  • به حساب Binance خود وارد شوید. روی Funds سپس Deposits کلیک کنید.

نحوه استفاده از Binance

 

اکنون cryptocurrency مورد نیاز خود را وارد کنید. در این مثال، ما از اتریوم استفاده می کنیم. Binance یک آدرس Ethereum برای شما ایجاد می کند تا بتوانید سرمایه ای را برای آن ارسال کنید.

آدرس سپرده گذاری ETH جایی است که شما می خواهید سرمایه Ethereum خود را ارسال کنید، بنابراین آن را در صندوق گیرنده در حساب Coinbase خود کپی کرده و در آن قرار دهید.

نحوه استفاده از Binance

تمام کاری که اکنون باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چقدر می خواهید به حساب Binance خود ارسال کنید و روی Send کلیک کنید. این سرمایه ها به محض پردازش توسط شبکه اتریوم در حساب Binance شما ظاهر می شوند.

 

نحوه استفاده از Binance

 

اکنون می دانید که چگونه از Binance برای باز کردن و تأمین اعتبار یک حساب کاربری استفاده کنید.

 

 

منبع : https://www.bitdegree.org/tutorials/how-to-use-binance

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید