پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت

0
233
پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت
پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت

پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت:Auto-Delete, Widgets و Expiring Invite Links

Auto-Delete, Widgets و Expiring Invite Links

پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت:این آپدیت یک تایمر حذف خودکار برای پیام‌ها در هر چت و همچنین لینک‌های دعوت جدید و دسترسی سریعتر به چت‌های شما را با home screen widgets به همراه دارد. همچنین، اکنون گروه‌ها می‌توانند اعضای نامحدود داشته باشند.

Auto-Delete Messages

برخی مکالمات برای همیشه دوام ندارند، به همین دلیل کاربران تلگرام می‌توانند پیام‌ها را برای همه شرکت کنندگان در مکالمه در هر زمان و بدون هیچ اثری حذف کنند. از سال 2013، کاربران همچنین می‌توانند self-destruct timer را برای پیام‌ها در Secret Chats تنظیم کنند.

از امروز می‌توانید auto-delete timer (تایمر حذف خودکار) را در همه چت‌های تلگرام فعال کنید که پیام‌ها را به صورت خودکار 24 ساعت یا 7 روز پس از ارسال برای همه شرکت کنندگان پاک می‌کند.

حذف خودکار فقط برای پیام‌های ارسال شده پس از تنظیم تایمر اعمال می‌شود، پیام‌های قبلی در سابقه چت باقی می‌مانند. برخلاف Secret Chats شمارش معکوس از زمان ارسال پیام، شروع می‌شود نه از زمان خوانده شدن.

برای فعال کردن تایمر در Android، روی Clear History کلیک کنید سپس مدت زمان را انتخاب کنید.در iOS، پیامی را فشار داده و نگه دارید، روی Clear Chat (top-left سپس روی Enable Auto-Delete کلیک کنید.

در همه پیام‌ها یک شمارش معکوس برای زمان حذف آن‌ها نشان می‌دهد.

پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت
پاک کردن خودکار ویجت ها و اکسپایر شدن لینک های دعوت

در گروه‌ها و کانال‌ها، فقط ادمین‌ها می‌توانند تایمر را فعال یا تغییر دهند.

Home Screen Widgets

برای دسترسی سریع به مهمترین چت‌های خود، یک Telegram widget به صفحه اصلی خود اضافه کنید. Chat Widget پیش نمایش پیام‌های اخیر را نشان می‌دهد، در حالی که Shortcut Widget فقط نام‌ها و تصاویر پروفایل را نشان می‌دهد.

در Android، چت‌ها و پیام‌های موجود در ویجت همیشه آپدیت هستند و می‌توانید ویجت را بیشتر گسترش دهید تا صفحه نمایش بیشتری را اشغال کند. در iOS، ویجت‌ها فقط گاهی اوقات داده‌های تازه دریافت می‌کنند و قابل گسترش نیستند- این به دلیل محدودیت‌های سیستم است.

برای افزودن ویجت، صفحه اصلی خود را فشار داده و نگه دارید، سپس روی Widgets در Android یا (+) در iOS کلیک کنید و برای تلگرام سرچ کنید.

Expiring Invite Links

لینک‌های دعوت راهی آسان و سریع برای آوردن افراد به گروه‌ها و کانال‌های شما است. همراه با لینک دعوت اصلی، owners و admins اکنون می‌توانند لینک‌های اضافی با مدت زمان محدود، تعداد استفاده محدود یا هر دو ایجاد کنند.

هر لینک دعوت را می‌توان به یک کد QR قابل اسکن تبدیل کرد. همچنین می‌توانید ببینید که چه کاربرانی با استفاده از لینک دعوت جوین شده‌اند تا بدانید اعضای جدید از کجا آمده‌اند یا کدام قالب برای رشد، موثرتر بوده است.

برای مشاهده و مدیریت لینک‌های دعوت، پروفایل گروه یا کانال خود را باز کنید> روی Edit کلیک کنید> روی Invite Links کلیک کنید. برای تبدیل لینک به QR Code، روی (⋮) یا (⋯) کلیک کنید.

گروه‌هایی با اعضای نامحدود

گروه‌های تلگرامی تا 200000 عضو اجازه تبادل پیام و استیکر را دارند. گروه‌های نزدیک به حد مجاز می‌توانند به Broadcast Groups تبدیل شوند.

تبدیل به یک Broadcast Groups باعث می‌شود که فقط ادمین‌ها بتوانند پیام ارسال کنند، اما اعضا همچنان می‌توانند به voice chats بپیوندند.

Chat Import پیشرفت کرده

توسعه دهندگان ما همچنان در حال اصلاح و گسترش ویژگی وارد کردن چت هستند که ماه گذشته به تلگرام اضافه شده است. با آپدیت امروز، پیام‌های وارد شده بر اساس تاریخ اصلی خود مرتب می‌شوند، اگر به یک چت تلگرام جدید اضافه شوند.

مرتب سازی بر اساس تاریخ اصلی در حال حاضر هنگام وارد کردن به همه چت‌های یک به یک، همه گروه‌های تازه ایجاد شده و گروه‌های کوچکتر موجود در دسترس است.

Reporting System پیشرفت کرده

تلگرام ماهانه میلیون‌ها گزارش کاربر را پردازش می‌کند. برای کمک به کارایی بیشتر این، ما همیشه از شما می‌خواهیم هنگام ارسال گزارش specific messages را انتخاب کنید.

علاوه بر این، همه‌‌ی گزینه‌های گزارش به شما امکان می‌دهند برای دادن زمینه بیشتر کامنت اضافه کنید- مانند هنگام گزارش دادن اکانت‌های جعلی.

و ایموجی متحرک بیشتر

آپدیت جدید همیشه به معنای انیمیشن‌های جدید است، بنابراین با ارسال یک ایموجی تنها در هر چت، شخصیت‌های جدید زیر را امتحان کنید.

 

 

 

منبع:https://telegram.org/blog/autodelete-inv2

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید