پیام اینستاگرام “اکانت شما به خطر افتاد”(Your Account Was Compromised)

0
258
پیام اینستاگرام اکانت شما به خطر افتاد (Your Account Was Compromised)
پیام اینستاگرام "اکانت شما به خطر افتاد"(Your Account Was Compromised)

پیام اینستاگرام اکانت شما به خطر افتاد (Your Account Was Compromised): اگر یک نوتیفیکیشن درون برنامه‌ای اینستاگرام دریافت کرده‌اید که می‌گوید: “به نظر می‌رسد پسورد خود را با یک سرویس برای کمک به خود برای گرفتن لایک یا فالوور بیشتر به اشتراک گذاشته‌اید،

که با دستورالعمل‌های انجمن ما مغایرت دارد. برای ادامه استفاده از اینستاگرام، ‌پسورد خود را تغییر دهید. اگر پسورد جدید خود را با یکی از این سرویس‌ها به اشتراک بذارید، ممکن است از فالو کردن، لایک کردن یا کامنت گذاشتن بلاک شوید.” 

پس از آپدیت‌های اخیر در الگوریتم اینستاگرام، ده‌ها میلیون پروفایل اینستاگرام شروع به دیدن پیام IG 

Your Account Was Compromised” کردند، چه آن‌ها واقعاً در فعالیت‌های غیرواقعی شرکت کرده باشند چه نه.

این به این معنی نیست که شخصی اکانت اینستاگرام شما را هک کرده است، بنابراین وحشت نکنید و در عوض ادامه مطلب را بخوانید.

پیام اینستاگرام اکانت شما به خطر افتاد (Your Account Was Compromised) 

چرا این پیام را می‌بینم؟

اینستاگرام، طی سال‌ها، فعالیت “غیر واقعی” و اتوماسیون در سیستم عامل را سرکوب کرده است.

این اپ متعلق به فیس‌بوک حداقل از سال 2014 اقدام به حذف اکانت‌های جعلی و خاموش کردن ربات‌ها کرده است، اما اخیراً به طور عمومی در مورد حذف لایک‌ها و فالوورهای جعلی و از بین بردن اپ‌هایی که از اتوماسیون استفاده می‌کنند، گفته است.

دلیل اصلی؟ پول.

اینستاگرام در تلاش است تا از درآمد تبلیغات محافظت کند- به عبارت ساده، اگر می‌خواهید فالوور خود را در اینستاگرام افزایش دهید، آن‌ها می‌خواهند شما برای تبلیغات اینستاگرام هزینه کنید.

این تعجب آور نیست زیرا در چند سال گذشته فیس‌بوک به طور گسترده‌ای منابع خود را برای ایجاد بستر تبلیغاتی در اینستاگرام سرمایه گذاری کرده است.

با این حال، بسیاری از کاربران اعلام کردند که از این اقدام راضی نیستند زیرا این امر آن‌ها را مجبور به پرداخت هزینه‌های بیشتر برای تبلیغات می‌کند.

چه عواملی باعث می‌شود در اینستاگرام “اکانت شما به خطر بیفتد”؟

اینستاگرام در بیانیه مطبوعاتی خود ذکر کرده است که آن‌ها فعالیت غیرواقعی را کاهش می‌دهند. اما دقیقاً این “فعالیت غیرواقعی” چیست؟

 • اقدامات انجام شده از طریق ربات مثل لایک و فالو.
 • لایک‌هایی که برای محبوب‌تر نشان دادن پست خریداری شده‌اند.
 • فالوورهایی که به صورت عمده خریداری شده‌اند تا حساب کاربری محبوبیت بیشتری پیدا کند.
 • کامنت‌هایی که به طور خودکار از طریق ربات ساخته و ارسال می‌شود.

برخی از کاربران گزارش دادند که هنگام استفاده از ربات‌ها یا اپ‌ها برای برنامه ریزی و گذاشتن پست در اینستاگرام (مانند SproutSocial)، پیام را مشاهده کرده‌اند.

چه فعالیتی “غیر واقعی” تلقی نمی‌شود؟

 • لایک و فالو، کارهای انجام شده به صورت دستی و انتخابی (توسط شما یا شخصی که مسئول اکانت شما است: مدیر شبکه‌های اجتماعی و غیره).
 • پیام‌های دایرکت اینستاگرام غیر خودکار، نوشته شده و ارسال شده به صورت دستی.
 • استوری‌های اینستاگرام غیر خودکار و دستی.

آیا اکانت من می‌تواند ممنوع شود؟

نه، اگر کارهای زیر را انجام دهید:

 • تمام فعالیت‌ها را به صورت دستی انجام دهید مثل لایک یا فالو.
 • از سرویس ارگانیک (مانند Hypegrowth) یا مدیر رسانه‌های اجتماعی برای رشد دستی اکانت خود استفاده کنید.

اینستاگرام ممکن است بعضی از عملکردهای اکانت شما را به طور موقت محدود کند مانند اقدامات فالو کردن، لایک کردن یا کامنت گذاشتن. این بلاک‌های عملیاتی ممکن است در شرایط خاص 3-7 روز دوام داشته باشند.

با این وجود، در صورت ادامه سواستفاده از سیستم عامل با استفاده زیاد از اتوماسیون از طریق ربات‌ها و سایر راه حل‌های نرم افزاری، شانس بلاک شدن اکانت شما در حد متوسط تا زیاد است.

چگونه آن را حل کنیم؟

مهمترین چیز این است: اگر در خرید فالوور یا استفاده از ربات‌ها یا اپ‌هایی که عملکردها را خودکار می‌کنند شرکت می‌کنید، بلافاصله این فعالیت‌ها را متوقف کنید.

در اینجا روش‌های شناخته شده برای جلوگیری از دریافت پیام “Your account was compromised” آمده است:

 • حداقل 72 ساعت از فعالیت‌های “فالو کردن” و “لایک کردن” خود فاصله بگیرید.
 • دیگر از اپ‌ها و ربات‌هایی که عملکردها را در اکانت شما خودکار می‌کنند استفاده نکنید. (مانند گذاشتن پست، لایک کردن و غیره)
 • اکانت اینستاگرام خود را با فیس‌بوک لینک دهید.

بیایید جزئیات بیشتری را برای هر روش بیان کنیم:

 1. کمی استراحت کنید

از آنجا که فعالیت بیش از حد در اینستاگرام شما متداول‌ترین دلیل دریافت پیام “Account Compromised” خواهد بود، بهتر است کمی از فالو کردن، لایک کردن و کامنت گذاشتن فاصله بگیرید.

برای چه مدت؟

ما توصیه می‌کنیم حداقل برای 48 ساعت تمام فعالیت‌ها را متوقف کنید، اگرچه در بعضی موارد، بلاک ممکن است طولانی‌تر باشد، 5-7 روز.

 1. اتوماسیون را متوقف کنید

اگر ربات‌ها و سایر راه حل‌های نرم افزاری را برای خودکار کردن عملکردها اجرا کرده‌اید- آن را متوقف کنید. این ابزارهای خودکار خلاف شرایط خدمات اینستاگرام هستند. اگرچه استفاده از آن‌ها وسوسه انگیز است، اما انجام کارهای دستی، راه حل بهتری برای خدمات ارگانیک است.

 1. اینستاگرام را با فیس‌بوک لینک دهید

اگر هنوز این کار را انجام نداده‌اید، سعی کنید اکانت اینستاگرام شخصی یا بیزینس خود را با اکانت صفحه فیس‌بوک خود کانکت کنید.

اغلب اوقات، اکانت‌های اینستاگرام که به صورت ماشینی ساخته شده‌اند و یا به صورت ماشینی نگهداری می‌شوند با هیچ یک از اکانت‌های فیس‌بوک کانکت نیستند و ممکن است اینستاگرام آن را به عنوان یک مسئله اعتماد تلقی کند. با پرداختن به آن، شما به اینستاگرام اعتبار بیشتری نشان می‌دهید که در واقع شما یک شخص واقعی هستید که از یک حساب کاربری استفاده می‌کنید و نه یک ربات.

چگونه از آن جلوگیری کنیم

همانطور که الگوریتم اینستاگرام به طور مداوم تغییر می‌کند، با هر بار آ‌پدیت، هم علل بلاک شدن شما و هم راه‌های جلوگیری از آن ممکن است تغییر کند.

این روش‌های تأیید شده برای جلوگیری از ظاهر شدن مجدد پیام “Your Account Was Compromised” در اینستاگرام است:

 1. فقط از سرویس رشد ارگانیک استفاده کنید

اگر از ابزار/سرویس شخص ثالث استفاده کرده‌اید و رشد عملی را از دست داده‌اید، به جای استفاده از ربات‌ها و راه حل‌های نرم افزاری خودکار، organic Instagram service یا social media agency را که اقدامات به صورت دستی و نه به صورت خودکار انجام می‌شود، امتحان کنید. به این ترتیب، دقیقاً به نظر می‌رسد که خودتان این کار را انجام می‌دهید و پیام از گذشته خواهد بود.

 1. لغو اتصال با ربات‌ها و اپ‌هایی که ممکن است باعث بروز این مشکل شود

کاربران برخی از ربات‌ها را گزارش می‌دهند و اپ‌های زمان‌بندی باعث بروز این مشکل می‌شوند، بنابراین ما به شما توصیه می‌کنیم ارتباط آن‌ها با اکانت اینستاگرام خود را لغو کنید.

افکار نهایی در مورد پیام IG “Account Compromised”

در ماه‌های گذشته، اینستاگرام بسیاری از روش‌های جدید برای مبارزه با اتوماسیون را معرفی کرد. اگرچه این ممکن است در ابتدا دلسرد کننده باشد، اما هنوز روش‌های زیادی برای رشد وجود دارد.

با تکامل شرایط و کسب اطلاعات بیشتر، این پست را با روش‌ها و راه حل‌های جدید آپدیت می‌کنیم. به همین دلیل، حتماً این پست را علامت گذاری کنید و آن را با دیگران به اشتراک بذارید!

 

 

منبع:https://growfollowing.com/your-account-was-compromised-instagram/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید