پیام “WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY”

0
1116
پیام
پیام "WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY"

پیام “WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY” کاربران اینستاگرام امروز در حال گزارش ارورهای این برنامه هستند و ادعا می‌کنند که سایت به آن‌ها اجازه نمی‌دهد پست‌ها را لایک کنند. چگونه می‌توانید آن را برطرف کنید؟

دسامبر ماه بدی برای کاربران اینستاگرام بود، زیرا مردم در سراسر جهان بیش از گذشته ارورهای مربوط به این اپ را گزارش کرده‌اند. گزارش‌هایی از خراب شدن اپ، لود نکردن پست‌ها، رفرش نشدن، ناتوانی در تماشای استوری‌های اینستاگرام و موارد دیگر منتشر شده است.

آخرین گزارش‌ها را کاربرانی دادند که ادعا می‌کنند نمی‌توانند پست‌های دیگران را لایک کنند، اما چرا؟ بیایید مشکلات را بررسی کنیم.

instagram نمی گزارد کاربران پست‌ها را لایک کنند

از 22 دسامبر کاربران اینستاگرام هنگام تلاش برای استفاده از اپ، ارورها را گزارش می‌دهند.به نظر می‌رسد مسئله اصلی این است که این اپ به کاربران اجازه نمی‌دهد پست‌های دیگران را لایک کنند،

در حالی که دیگران گزارش داده‌اند که هنگام تلاش برای ارسال پست، پیام “we restrict certain activity” ظاهر می‌شود.

‘WE RESTRICT CERTAIN ACTIVITY’چه معنی دارد؟

بسیاری از کاربران اینستاگرام گزارش کرده‌اند که یک ارور دریافت می‌کنند که می‌گوید: “we restrict certain activities to protect our community”. اما به چه معنا است؟ بیایید بررسی کنیم که چرا اینستاگرام این پیام را نشان می‌دهد.

اگر پستی را امتحان کنید و آن را لایک کنید و این پیام ظاهر شود، به این معنی است که عملکرد شما بلاک شده است. این بدان معناست که شما از استفاده از برخی از ویژگی‌های اپ مانند لایک کردن یا کامنت گذاشتن درباره پست‌ها یا فالو کردن افراد بلاک شده‌اید.

 Action blocks معمولاً هنگامی رخ می‌دهد که اینستاگرام شما را به عنوان اسپم شناسایی کند. الگوریتم برنامه برای جلوگیری از فعالیت خودکار ربات‌ها کار می‌کند و اگر در مدت زمان کوتاهی پست‌های زیادی را لایک کنید یا افراد زیادی را فالو کرده باشید، این اتفاق می‌افتد.

بسیاری از افراد گزارش می‌دهند که اینستاگرام با اقدام خود بدون دلیل آن‌ها را بلاک کرده است و به نظر می‌رسد این یک خطا در اینستاگرام است. اما چگونه آن را برطرف کنید؟

نحوه رفع Action Block اینستاگرام

متأسفانه، اگر عملکردتان توسط اینستاگرام بلاک شده باشد، هیچ راهی برای رفع آن وجود ندارد.

Action Block دائمی نیست و معمولاً طی 12 تا 48 ساعت از بین می‌رود، بنابراین متأسفانه باید منتظر بمانید.

به زودی می‌توانید پست‌ها را لایک کنید!

 

 

منبع:https://www.google.com/amp/s/www.hitc.com/en-gb/2020/12/23/instagram-not-letting-me-like-posts-2020/%3famp

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید