چه کسی پروفایل اینستاگرام من را مشاهده کرد؟

0
898
چه کسی پروفایل اینستاگرام من را مشاهده کرد؟

شما می دانید مردم آنچه را که به اشتراک گذاشتید می بینند، اما چگونه می توان دید که چه کسی پست های اینستاگرام شما را مشاهده کرده است؟

بنابراین، بیایید با پرسیدن سؤالات درست شروع کنیم: چگونه ببینیم چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده کرده است؟ آیا می توانید آن را انجام دهید؟ جواب بله یا خیر است. از آنجا که پروفایل اینستاگرام شما از بسیاری از ویژگی های مختلف تشکیل شده است، جواب متفاوت است. بنابراین بذارید در یک زمان، یک سوال و یک جواب را تجزیه کنیم.

چه کسی پروفایل اینستاگرام من را مشاهده می کند؟

اگر شما یک کاربر مشتاق اینستاگرام هستید، ممکن است این سؤال بیش از یک بار در ذهن شما خطور کند. اما این غیر ممکن است بدانید چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده می کند. البته اینستاگرام داده هایی را در اختیار دارد که چه کسی در شبکه خود چه کاری انجام می دهد، اما آن‌ها این کار را نمی کنند.

بنابراین اگر کسی پست شما را لایک نکرد، کامنت نذاشت و یا آن را به اشتراک نذاشت، نمی توانید بدانید چه کسی پست‌های اینستاگرام شما را مشاهده می کند. شما نمی توانید کسی را ببینید که از پروفایل شما بازدید می کند. ما می دانیم که دانستن افرادی که پست‌های شما را دیده اند، بسیار مفید خواهد بود.افراد دیگری به جز فالوورهای شما وجود دارند که پروفایل شما را مشاهده می کنند. 

به این ترتیب نگاه کنید که شما در حال مشاهده پروفایل هایی هستید که فالو نمی کنید. این امر به ویژه در مورد برندها یا صفحاتی که روزانه تعداد زیادی پست دارند صادق است. شما محتوای آن را دوست دارید، اما دقیقا نمی خواهید تمام مدت مطالب یکسانی را مشاهده کنید. بنابراین شما تصمیم می گیرید که آن را فالو نکنید، و در عوض هر بار از پروفایل بازدید کنید.

آیا می توانید از طریق یک برنامه شخص ثالث ببینید چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده می کند؟

خوب، بذارید فقط یک دقیقه در مورد آن فکر کنیم. چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده می کند، چه کسی عکس‌های شما را مشاهده می کند و چه کسی ویدیوهای شما را مشاهده می کند. اگر این چیزی بود که اینستاگرام آن را محرمانه نمی دانست، در آنجا قرار می گرفت. هر چیزی که اینستاگرام بخواهد شما ببینید، خواهید دید.

بنابراین آیا واقعاً فکر می کنید برنامه خارجی وجود دارد که اطلاعاتی را در اینستاگرام به شما ارائه دهد؟ بسیار غیر محتمل. اما اگر Google کردید که چه کسی پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده می کند، مطمئناً پاسخ های زیادی وجود دارد و این پاسخ ها شامل برنامه‌هایی است که واقعا کار می کنند. 

اما آیا واقعاً باید وقت و هزینه خود را صرف برخی از برنامه‌های اسپم کنید که کار نمی کنند؟آنچه واقعاً در اینجا کار می کند، حدس های این برنامه ها است. بنابراین آنچه که معمولاً انجام می دهند این است که برنامه فقط یک حساب کاربری تصادفی اینستاگرام را به عنوان جواب به شما نشان می دهد و البته، آن‌ها به شما می گویند آن شخصی است که پروفایل اینستاگرام شما را مشاهده می کند. اما این منبع بسیار غیر موثقی است.

چه کسی پروفایل اینستاگرام من را مشاهده کرد؟

بنابراین، آیا چیزی برای دیدن من در اینستاگرام وجود دارد؟

البته که وجود دارد. در واقع می توانید در مورد فالوورها و افرادی که با محتوای شما درگیر هستند چیزهای زیادی پیدا کنید. شناخت مخاطبان خود می تواند به شما در ایجاد محتوای مناسب برای آن‌ها کمک کند.بنابراین آنچه شما می توانید انجام دهید این است- 

می توانید ببینید که چه کسی پست های شما را لایک می‌کند و کامنت میذارد. این خیلی کمک می کند، همچنین می توانید ببینید که چند نفر ویدیوی اینستاگرام شما را دیدند. یک اطلاعات کامل برای شما این است که بدانید طرفداران شما بیشتر چه نوع ویدیو و محتوایی را دوست دارند.

استوری های اینستاگرام نیز وجود دارد. اگر اینستاگرام به ما اطلاع نمی‌دهد چه کسی پروفایل اینستاگرام ما را مشاهده می کند، آن‌ها را در استوری‌های اینستاگرام خود جبران می کند. درست بعد از اینکه استوری اینستاگرام خود را ارسال کردید، خواهید دید که چه کسی آن را دیده است. در گوشه سمت چپ پایین “Seen by” را مشاهده می کنید. اگر روی آن کلیک کنید، خواهید دید که چه کسی و چند نفر استوری اینستاگرام شما را دیدند.

دانستن در مورد مخاطبان خود ممکن است از اولویت‌های شما باشد. با این حال، مهم است که بدانید چه کاری را می توانید و چه کاری را نمی توانید انجام دهید. فقط برای صرفه جویی در وقت و انرژی پیش از شروع هدر رفتن آن بر روی چیزهای بی فایده.

 

 

منبع:https://www.hipfollow.com/blog/who-viewed-my-instagram-profile

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید