چگونه از استیکر join chat در استوری استفاده کنیم؟

0
200
چگونه از استیکر join chat در استوری استفاده کنیم
چگونه از استیکر join chat در استوری استفاده کنیم

 پس از تست های فراوان سرانجام اینستاگرام به طور رسمی قابلیت چت کردن در استوری (Join Chat) را معرفی کرد که در صورت انتخاب آن می توانید در فضای خصوصی با بینندگان استوری چت کنید.

هنگامی که روی استیکر جدید join chat در استوری کلیک کنید به فردی که استوری را گذاشته است اعلان می دهد که یک نفر از بینندگان استوری درخواست پیوستن به چت را ارسال کرده است و به آن ها دو گزینه می دهد که آن فرد را به عنوان شرکت کننده در چت تایید کند و او را وارد بحث کند یا رد کند.

با توجه به افزایش کلی استفاده از پیام ها در برنامه های اجتماعی مختلف، اینستاگرام به نظر می رسد برای تسهیل انتقال و تعامل بیشتر پیام رسانی از طریق Direct باشد، در حالی که کاربران می توانند به شبکه های دیگر بروند – مثل، say، Snapchat و گفتگو صمیمانه تری را برگزار کنند.

در واقع اسنپ چت در حال کار کردن روی نسخه جدید خود برای چت گروهی خود می باشد.

 

 همان طور که در تصویر مشاهده می کنید این استیکر قابلیت این را دارد که توضیح دهید چت در چه مورد می باشد با یادداشتی به صورت : ‘People who view your story can request to join this group chat’.

همراه با فیس بوک اینستاگرام تاکید بر افزایش استفاده از پیام رسان ها داشته به طوری که بیش ازنیمی از کاربران از دایرکت استفاده می کنند.دایرکت اینستاگرام نیز ثابت کرده است که یک رقیب جدی برای تعامل و ارتباط در پلتفرم ها است به طوری که ۸۵٪ از پیام هایی که از طریق دایرکت اینستاگرام ارسال می شوند بین ۳ دوست در گروهی وسیع تر است.

این قابلیت جدید این طور به نظر می رسد که تاکید بیشتری در روی ایجاد کردن گروه ها و بحث های خصوصی دارد که در روند بالا ذکر شده است که در عین حال تجربه دیگری در اینستاگرام را نیز جلب کرده است.

از طریق این قابلیت برند ها می توانند راه دیگری را برای برقراری ارتباط و نزدیک شدن  بزرگترین طرفداران خود را با به اشتراک گذاشتن محتوای منحصر به فرد انتخاب کنند.

که در واقع این موضوع مفیدی برای اینفلوئنسرها در اینستاگرام می باشد زیرا با  قدرت مارکتینگ بیشتری با فالورهای خود ارتباط برقرار می کنند.

 

منبع : https://www.socialmediatoday.com/news/instagram-is-working-on-a-new-join-chat-sticker-for-stories/554001/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید