چگونه بدون آنفالو کردن دیگران پست های آن ها را دریافت نکنیم؟

0
838
چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟
چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟

هنگامی که اینستاگرام قابلیت دریافت نکردن استوری ها را بدون آنفالو کردن معرفی کرد تعداد زیادی خواستار گذاشتن این قابلیت برای پست های اینستاگرام شدند.

در حال حاضر اینستاگرام این قابلیت را نیز اضافه کرده است که مبنی بر عدم دریافت پست های افرادی که فالو می کنید بدون آنفالو کردن آن ها می باشد.

این خبر مهمی است. با این که این ویژگی به طور نسبی کوچک است، در واقع با این قابلیت افراد کنترل بیشتری روی محتوایی که می خواهند ببینند دارند که پیشرفت بیشتری برای اینستاگرام است.

در این جا هر آنچه که برای اجرای این قابلیت نیاز است را بررسی می کنیم.

همه ما اکانتی را در اینستاگرام داریم که با عکس ها و یا ویدیوهای آن ما را اذیت می کند و تمایلی به دیدن و ارتباط گرفتن با آن نداریم. ممکن آن یک دوست قدیمی و یا جدید باشد اما در شبکه ی پویای اجتماعی مخفی کردن پست ها و محتواهایی که اذیت کننده هستند بدون این که آن افراد را آنفالو کنیم قابلیتی است که کاربران چندین سال است به دنبال آن هستند.

هنگامی که شما پست های فردی را میوت می کنید شما می توانید پست های او را در پروفایل او هر زمان که خواستید ببینید و یا می توانید از کامنت ها و تگ کردن های او مطلع شوید. اکانتی که شما آن را میوت می کنید هرگز این موضوع را متوجه نمی شود و شما هر زمان که بخواهید می توانید آن حساب را از میوت خارج کنید.

چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟

برای میوت کردن یک حساب کافی است روی (…) در پایین هر پست کلیک کنید در صورتی که شما به این قابلیت دسترسی داشته باشید باید گزینه Mute را مشاهده کنید.

چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟

 

هنگامی که روی گزینه mute کلیک کنید شما دو انتخاب دارید که تمایل به میوت کردن آن پست و یا استوری ها و پست های آن اکانت دارید.

چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟

 

همچنین شما می توانید پست ها و استوری ها را از طریق نگه داشتن روی استوری و یا از طریق پروفایل آن ها را میوت کنید.

چگونه یک حساب را در اینستاگرام میوت کنیم؟

 

مانند قابلیت میوت کردن استوری های اینستاگرام، قابلیت مخفی کردن پست ها برای عدم نمایش در استوری ها به شما این امکان را می دهد که کنترل بیشتری در محتوایی که می بینید داشته باشید و فید اینستاگرام خود را هرچه بیشتر شخصی سازی کنید.

منبع: https://later.com/blog/instagram-mute-feature/

 

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید