چگونه پروفایل اینستاگرام خود را به اشتراک بگذاریم؟

0
668
چگونه پروفایل اینستاگرام خود را به اشتراک بگذاریم
چگونه پروفایل اینستاگرام خود را به اشتراک بگذاریم

در این مقاله می خواهیم به بررسی چگونگی به اشتراک گذاری پروفایل اینستاگرام بپردازیم.

کار از طریق شبکه های اجتماعی می تواند برای بعضی از افراد یک رویا باشد. در حال حاضر، اینفلوئنسر ها ، وبلاگ نویسان  و افراد مشهور زیادی وجود دارند که خود و کار خود را در شبکه های اجتماعی و به ویژه ، در اینستاگرام تبلیغ می کنند. اگر شما هم می خواهید بازاریابی کار خود را در اینستاگرام شروع کنید ، باید با روش های تبلیغ پروفایل اینستاگرام خود را در سایرشبکه های اجتماعی در نظر بگیرید. در این مقاله ما با یک راهنمای گام به گام بهتون یاد میدیم که چگونه این کار را انجام دهید

یک پروفایل قوی بسازید

اولین قدم برای موفقیت در هر شبکه اجتماعی  که باید انجام دهید این است که یک پروفایل قوی داشته باشید. قرار است با فالوورهای خود در ارتباط باشید و همیشه آنها را در قلاب نگه دارید به طوری که منتظر مطالب بیشتر شما باشند. اینفلوئنسرها با ایجاد محتوای قابل اعتماد و به اشتراک گذاری تجربیات خود  در زندگی واقعی این کار را می کنند. برخی از افراد مشهور با به اشتراک گذاشتن جزئیات صمیمی در مورد زندگی خود که طرفدارانشان دوست دارند ، این کار را انجام می دهند. پس از برقراری ارتباط قوی با مخاطبان خود ، می توانید فرآیند اشتراک گذاری آن را در شبکه های دیگر شروع کنید.

آدرس اینترنتی(URL) خود را بدانید

پس از ایجاد یک پروفایل قوی ، باید با لینک های اشتراک گذاری خود آشنا شوید. برای اینکه بدانید URL اینستاگرام شما چیست ، به تنظیمات اینستاگرام خود بروید (یا سه نقطه کوچک در گوشه سمت راست بالای گوشی) و URL را کپی کنید. یا در دسک تاپ نشانی اینترنتی(URL) را که در گوشه بالا سمت چپ پنجره مرورگر خود می بینید را کپی کنید.

می توانید آدرس اینترنتی را عوض کنید، و آن را منحصر به فرد برای نام تجاری خود کنید. این کار را می توانید از طریق پروفایل شخصی خود با کلیک کردن روی Edit Profile و تغییر نام کاربری خود انجام دهید . اگر URL خود را تغییر دهید ، نام کاربری نیز باید با آن تغییر کند.

سفر خود را به اشتراک بگذارید

چگونه پروفایل اینستاگرام خود را به اشتراک بگذاریم

این روز ها به اشتراک گذاشتن پست های اینستاگرامی از این آسان تر نمی شود، مخصوصا با وجود گزینه هایی برای به اشتراک گذاشتن پست ها در پروفایل تان. شما فقط باید زحمت کلیک کردن روی دکمه به اشتراک گذاری با دیگران را بکشید به جای کپی و پیست کردن url اون پست مخصوصا وقتی با اسمارت فون ها کار میکنید نه pc یا دسکتاپ.

برخورد با خطاهای اشتراک گذاری

گاهی اوقات ، هنگامی که روی دکمه به اشتراک گذاری در پست تازه آپلود شده در اینستاگرام خود کلیک می کنید ، خطایی می گوید که نمی توانید پست خود را به اشتراک بگذارید. یک راه حل آسان برای حل این مشکل ، بیرون امدن از پروفایل اینستاگرام خود و دوباره وارد شدن و رفرش کردن صفحه است. در صورت ادامه خطا ، سعی کنید مرورگر خود را ری استرات کنید.

چرا باید در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذاریم؟

ممکنه از خودتون بپرسید ، به اشتراک گذاشتن پروفایل اینستاگرام من در شبکه های اجتماعی آنلاین، یعنی چی؟ جواب این سوال این است که افراد مختلف محتوای خود را در شبکه های مختلف آنلاین تبلیغ می کنند. اگر می خواهید بیشتر در معرض دید شبکه های اجتماعی قرار بگیرید ، باید پست های خود را در جایی به اشتراک بگذارید که افراد بیشتری می توانند آنها را ببینند. و اگر نام تجاری یا شخصیت شما در اینستاگرام برتری دارد ، باید افراد را به سمت خود بکشانید. یک راه حل مؤثر برای انجام این کار ، تبلیغ پروفایل خود در شبکه های اجتماعی دیگر است ، تا مخاطبان بیشتری بتوانند محتوای شما را مشاهده کنند.

قدرت اشتراک گذاری

بزرگترین مشکل برای به اشتراک گذاشتن پروفایل اینستاگرام شما در شبکه های اجتماعی ،میزان سودآوری است. برخی از وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها قسم می خورند که پست های اینستاگرام آنها تا اندازه ای تأثیرگذار است که افراد آن ها را باهم به اشتراک می گذارند ، این به معنی سود بیشتر و قرار گرفتن در معرض دید بیشتر است. و تبلیغات شما از طریق این افراد می تواند حیرت انگیز باشند.

مهمترین چیزی که باید هنگام کار از طریق شبکه های اجتماعی متوجه شوید این است که سرعت تغییر بسیار سریع است. اطمینان حاصل کنید که همیشه با بروزرسانی های اینستاگرام شما هم به روز می شوید.

همچنین ضروری است که با نوع مطالبی که مردم به دنبال آن هستند آشنا شوید. و مطمئن شوید که مطالب شما مورد علاقه مردم است.

بدون شک ، شما می خواهید منحصر به فرد باشید ، اما شما باید از نوع محتوای ای که فالوورها به دنبال آن هستند هم پیروی کنید. اطمینان حاصل کنید که محتوای اینستاگرام خود را به طور مرتب و در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک می گذارید و به صفحه خود توجه کنید و یک برند معتبر برای خود بسازید.

 

منبع: https://socialbuddy.com/how-to-share-your-instagram-profile/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

 

[wp-review]

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید