چگونه پست اینستاگرام را در صفحه ی اکسپلور بگذاریم!(قسمت اول)

0
105
چگونه پست اینستاگرام را در صفحه ی اکسپلور بگذاری
چگونه پست اینستاگرام را در صفحه ی اکسپلور بگذاری

شاید برای خیلی از شما ها این سوال پیش آمده باشد که چگونه یک پست به صفحه اکسپلور در اینستاگرام می رود. در این مقاله سعی داریم تا این موضوع را بررسی کنیم. اگر این سوال برای شما هم پیش آمده است پس این مقاله را دنبال کنید.

همانطور که گرفتن چک مارک تایید آبی برای کاربران اینستاگرام  یک آرزو شده است، رفتن پست های اینستاگرام به صفحه اکسپلور نیز برای بسیاری از مشاغل، برند ها و اینفلوئنسرها یک هدف است. حتی اگر حساب کاری خود را راه اندازی نکنید، چه کسی نمی خواهد که فالوور و لایک بیشتری داشته باشد هرچند یک ویژگی در صفحه اکسپلور باشد؟

 

دریافت پست شما در صفحه اکسپلور، پست های شما را مستقیماً در مقابل کاربرانی قرار می دهد که احتمالاً علاقه مند به محتوای شما هستند. این ویژگی در صفحه اکسپلور راهی عالی برای گسترش دسترسی آنلاین خود، پیدا کردن دنبال کننده های جدید و لایک بیشتر در پست های شما است. هر کسی که در اینستاگرام تبلیغاتی می کند می داند که صفحه اکسپلور یک نقطه زمان مهم برای نشان دادن نام تجاری شما است.

 

متأسفانه ، نمایش در صفحه اکسپلور یک علم دقیق نیست. ما  در اینجا چگونگی عملکرد صفحه اکسپلور و نکاتی را برای دریافت پست خود در صفحه اکسپلور به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

صفحه اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام اکسپلور، که به عنوان جستجو و تب  اکسپلور معروف است، صفحه ای در اینستاگرام شماست که دارای پست هایی از کاربرانی است که شما آن ها را  دنبال نمی کنید. این صفحه همچنین نوار جستجو را در خود جای داده است که به شما این امکان می دهد به دنبال سایر کاربران ، هشتگ ها یا پست های مورد علاقه تان باشید. با کلیک بر روی نماد ذره بین در پایین صفحه یا قطب نمای موجود در نسخه دسک تاپ ، می توانید به صفحه اکسپلوردسترسی پیدا کنید.

 

هدف وی از صفحه اکسپلور نشان دادن سایر حساب ها یا پست هایی است که ممکن است مورد علاقه شما باشد. اینستاگرام می خواهد تا زمانی که ممکن است کاربران را در برنامه خود نگه دارد ، بنابراین آنها یک برگه Explore را به طور خاص برای شما ترسیم می کنند. در بالای صفحه اکسپلور شما موضوعات خاص دیگری وجود دارد که ممکن است مورد علاقه شما باشد. اگر می خواهید مارک های جدید را کشف کنید ، حساب های جدیدی را پیدا کنید که دنبال  کنید یا فقط زمان کمی برای گذراندن در اینستا دارید ، صفحه اکسپلور خود را بررسی کنید.

 

چگونه پست اینستاگرام را در صفحه ی اکسپلور بگذاری

 

از صفحه محبوب گرفته تا اینستاگرام اکسپلور

اگر مدت زمان زیادی  در اینستاگرام هستید ، ممکن است صفحه “محبوب” را به خاطر بیارید. صفحه محبوب اینستاگرام در بین کاربران چندان محبوب نبود و مورد توجه کمی قرار گرفت. بخشی از عدم موفقیت صفحه محبوب احتمالا به این دلیل بود که صفحه برای همه کاربران یکسان بود. اینستاگرام پست های محبوب یکسانی را برای همه کاربران خود نشان  می داد بدون اینکه آن را متناسب با علایق آن ها قرار دهد.

 

از طرف دیگر ، صفحه اینستاگرام اکسپلور، پست های خود را برای هر کاربر خاص نشان می دهد؛ هیچ کس دقیقاً همان صفحه اکسپلور را در اینستاگرام  ندارد. اینستاگرام صفحه اکسپلور شما را بر اساس الگوریتم اینستاگرام تنظیم می کند، که دائماً می آموزد چه چیزی شما را علاقه مند می کند و پاسخ خود را  تنظیم می کند.

 

الگوریتم صفحه اکسپلور در اینستاگرام

صفحه کاوش اینستاگرام مبتنی بر الگوریتم جدید اینستاگرام است.

 

اساسا، الگوریتم اینستاگرام به این صورت است که تا زمانی که ممکن است  شما را در برنامه نگه دارد. برای نگه داشتن شما در برنامه، اینستاگرام می خواهد شما را به مطالبی که می بینید علاقه مند و درگیر کند. الگوریتم اینستاگرام فعالیت شما را بصورت آنلاین ردیابی می کند تا یاد بگیرد که شما به چه چیزی علاقه دارید و سپس آن محتوا را به شما نشان دهد.

 

صفحه اکسپلور توسط الگوریتمی که علایق شما را دنبال می کند ، تقویت می شود. اینستاگرام به علایق شما (آنچه را دوست دارید ، تماشا می کنید ، جستجو می کنید ، و غیره) و روابط خود (با چه کسی تعامل می کنید ، پست های کسانی که  دوست دارید و درباره آنها نظر می دهید) نگاه می کند تا تعیین کند که چه نوع پست هایی بیشترین علاقه را در صفحه اکسپلور دارد. آن فاکتورها، به علاوه تازگی پست برای انتخاب پستهایی که در اکسپلور اینستاگرام شما ظاهر می شوند استفاده می شود.

 

اگر صفحه اکسپلور خود را جستجو می کنید ، ممکن است متوجه چگونگی الگوریتم در آن شوید. باید حسابهایی مشابه آنچه را دنبال می کنید ، هشتگ هایی را که اغلب دوست دارید ، و به طور کلی محتوایی را مشاهده کنید که تمایل دارید با آنها به صورت آنلاین درگیر شوید. از صفحه اینستاگرام اکسپلور من می پرسید؟ پر از توله سگ ، خال کوبی و کمدین. اینستاگرام من را به خوبی می شناسد.

 

چگونه پست اینستاگرام را در صفحه ی اکسپلور بگذاری

 

اگر از این مقاله خوشتان آمد می توانید ادامه این مقاله را نیز بخوانید.

 

اگر این مقاله برای شما مفید بود با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها هم از این مطالب استفاده کنند.

هر سوالی در این زمینه دارید در زیر برای ما بنویسید.

 

منبع: https://socialbuddy.com/instagram-explore/

[wp-review]

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید