چگونه یک پروفایل خصوصی را در اینستاگرام ببینیم؟

37
2916
چگونه یک پروفایل خصوصی را در اینستاگرام ببینیم
چگونه یک پروفایل خصوصی را در اینستاگرام ببینیم

هنگامی که شما فردی را ملاقات می کنید، در اینستاگرام به دنبال او می گردید اما مشاهده می کنید که پروفایل او خصوصی است و در پروفایل خصوصی نیاز است که شما آن فرد را فالو کنید. اما خیلی از کاربران اینستاگرام به دنبال پیدا کردن راهی برای دیدن عکس های پروفایل های خصوصی بدون فالو کردن آن ها می باشند.

دیدن حساب های خصوصی در اینستاگرام

در صورتی که شما می خواهید عاشقانه های دوست سابق خود را ببینید و یا فقط از هویت فردی از طریق اینستاگرام اطلاع پیدا کنید، دیدن عکس های حساب خصوصی کار ساده ای نمی باشد. ممکن از شما از زدن دکمه فالو خجالت بکشید اما هنگامی که پروفایل فرد مقابل شما خصوصی است گزینه های شما محدود می باشد.

روش های کمی برای دیدن حساب خصوصی دیگران وجود دارد. خیلی از آن ها تضمین شده نیستند، در واقع کسانی که پروفایل خصوصی دارند هدفشان این است که کسانی را که پروفایل آن ها را مشاهده می کنند را کنترل کنند.

درخواست فالو کردن

کاملا می دونیم که این جوابی نیست که شما منتظرش بودید، با این حال مگر این که شما در اینستاگرام بلاک شده باشید یا این که آن فرد با صراحت به شما اجازه ندهد که او را فالو کنید. این ارزش تلاش را دارد. نگران نباشید گلوله را بچرخانید و دکمه فالو را فشار دهید.

در حساب های خصوصی اینستاگرام این اجازه به کاربران داده شده تا آن ها تصمیم بگیرند چه کسانی را قبول کنند و چه کسانی را قبول نکنند. وارد پیج آن ها شوید و دکمه دنبال کردن را بزنید و سپس منتظر قبول و یا رد درخواست خود باشید. متاسفانه در صورت رد شدن درخواست شما شما خبردار نمی شوید و فقط در صورت  قبول شدن درخواستتان اینستاگرام به شما خبر می دهد.

در صورتی که شما دوباره  وارد آن پروفایل شوید، اگر درخواست شما رد شده باشد شما گزینه دنبال کردن را مشاهده  می کنید و در صورتی که هنوز واکنشی نسبت به درخواست شما نشان داده نشده باشد شما گزینه درخواست ارسال شده است را مشاهده می کنید.

آیا راهی برای دیدن حساب های خصوصی اینستاگرام وجود دارد؟

حساب های خصوصی اینستاگرام واقعا خصوصی هستند. اینستاگرام در زمینه محافظت از امنیت کاربران بسیار جدی می باشد، بنابراین آن ها راهی را برای باز شکستن این قوانین باز نمی گذارد. با این حال برخی برنامه ها وجود دارند که به وسیله آن ها می توان وارد حساب های خصوصی شد.

برنامه های دیدین حساب های خصوصی در اینستاگرام

این برنامه ها حساب های خصوصی افراد را به شما نشان می دهند. این به طور کامل روشن نیست که این برنامه ها این کار را چگونه انجام می دهند، بنابراین ما برخی از آن ها را امتحان می کنیم.

بر اساس جست و جوهای ما خیلی از این وبسایت ها به دلیل مسائل امنیتی بسته شده اند. مرورگر من حتی اجازه نده من بیشتر صفحات را باز کنم، این نشانه ای است که شما احتمالا نباید امنیت خود را در این وب سایت ها به خطر بیاندازید .

دیگران شما را به لینک های به ظاهر سایه دار که نیاز به ارائه اطلاعات بیش از حد شخصی شما دارند، و یا پر کردن یک نظرسنجی که به نظر می رسد احتمالا یک ویروس را دانلود کنید توصیه می کنند. باز هم توصیه نمیکنیم امنیت سایبری خود را خطرناک کنید تا سعی کنید شخصیت اینستاگرام را ببینید ممکن است حتی کار نکند.

 

منبع: https://socialbuddy.com/how-to-view-a-private-instagram/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

 

[wp-review]  

37 دیدگاه‌ها

  1. سلام ممنون از راهنماییتون چرا برخی از کابران میگویند گه من نمیتونم کسی رافالو کنم یا کسی مرا فالوکنه وحسابش هم خصوصیه

  2. سلام خسته نباشید ممنون بابت اطلاعات خوبتون
    سوالم اینه چطور ممکنه با اکانتی که از لحظه اول خصوصی بوده ودر همین حالت ی پست گذاشته میشه بازهم پست ویو میخوره؟

  3. سلام.ببخشیn من قصد دیدن پست و استوری ای که پیج خصوصی هست رو ندارم فقط قصد دیدن فالوورشا دارم.در این مورد راه حلی نیست ارایه کنید؟

  4. سلام. آیا عکس پروفایل رو هم میشه کاری کرد فقط فالوورها ببیند؟؟؟ کاری به پستاش و بقیه چیزا ندارم. فقط عکس پروفایل رو هم میشه کاری کرد؟

    • سلام، خیر دوست عزیز این امکان فعلا وجود نداره، شاید در آینده اینستاگرام این قابلیت رو اضافه بکنه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید