Handle اینستاگرام چیست؟

0
101
Handle اینستاگرام چیست؟
Handle اینستاگرام چیست؟

ما چیزهای زیادی درباره اینستاگرام یاد گرفتیم، اما هنوز هم برخی موارد ناشناخته یا کشف نشده باقی مانده است.شخصی از شما می‌پرسد handle اینستاگرام شما چیست؟ شما چه جوابی می دهید؟ اصلا جوابی دارید؟

حتماً این مقاله را بخوانید که در آن به شما خواهیم گفت handle اینستاگرام چیست و البته اطلاعات مفید در مورد آن را می‌گوییم.

handle اینستاگرام چیست؟

نام اینستاگرام، نام کاربری اینستاگرام و سپس handle اینستاگرام. سه اصطلاح مختلف تقریباً برای یک چیز است.

handle اینستاگرام نام کاربری اینستاگرام شماست که قبل از آن با @ می‌نویسید.

بنابراین، handle اینستاگرام در واقع نامی است که شما برای نمایش در URL پروفایل اینستاگرام خود انتخاب می‌کنید.

handle اینستاگرام یک لینک منحصر به فرد برای پروفایل شما است. نمی توان دو handl اینستاگرام  مشابه داشت. 

در واقع نوعی کارت ویزیت یا کارت شخصی است که تحویل می‌دهید اما به صورت آنلاین است.

handle اینستاگرام من چیست؟

برای اینکه بدانید handle اینستاگرام شما چیست، باید از هر مرورگری به وب سایت اینستاگرام برید.

به صفحه پروفایل خود برید و در نوار آدرس جستجو کنید.

می توانید handle اینستاگرام خود را در URL پروفایل خود مشاهده کنید.

Handle اینستاگرام چیست؟

handle اینستاگرام برای بیزینس

در صورتی که هنوز متوجه نشده‌اید، handle اینستاگرام بخش جدایی ناپذیر از پروفایل اینستاگرام شما است. این آدرس منحصر به فرد شماست که از طریق آن خود (یا تجارت) خود را به دیگران نشان می‌دهید.

هنگامی که روند ایجاد یک حساب کاربری اینستاگرام را شروع می‌کنید، ایجاد یک handle اینستاگرام یکی از مراحل است.

در حال حاضر ایجاد یک پروفایل اینستاگرام برای تجارت، خود ایده درخشانی است. قرار دادن تجارت در معرض دید گسترده مخاطبان مزایای زیادی به همراه دارد. به آگاهی از برند و نمایان بودن نام تجاری که قرار است بدست آورید فکر کنید.

با این گفته، کاملاً واضح است که handle اینستاگرام برای تجارت شما بسیار مهم است.شما باید handle اینستاگرام خود را تا آنجا که ممکن است به تجارت خود نزدیک کنید.

handle اینستاگرام برای استفاده شخصی

اینستاگرام راهی عالی برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است. اگر می‌خواهید دوستان و خانواده شما به راحتی بتوانند شما را در اینستاگرام پیدا کنند، به نام خود پایبند باشید. اگر قبلاً گذاشته شده است، یک عدد یا یک علامت اضافه کنید.

اگر می خواهید به صورت ناشناس برید، دانستن این خوب است- نام خود را به عنوان handle اینستاگرام خود قرار ندهید.

handle اینستاگرام برای اینفلوئنسرها

بسیاری از مردم اینستاگرام را به عنوان یک فرصت عالی برای کسب پول اضافی تشخیص دادند. 

اینفلوئنسر بودن در اینستاگرام چیزی نیست که یک شبه به وجود بیاید. شما باید درباره هر قدم در ایجاد هویت اینستاگرام خود متفکر باشید.

باهوش بودن هنگام ایجاد یک handle اینستاگرام این چیزی است که بعدا پشیمان نخواهید شد. مخصوصاً وقتی فالوورهایتان زیاد می‌شود.

ممکن است ارائه یک handle کامل اینستاگرام آنقدرها هم که فکر می‌کنید سخت نباشد.به سادگی سعی کنید نام خود را با آنچه انجام می‌دهید ترکیب کنید یا عبارتی را که همه شنیده‌اند بردارید و آن را به چیزی منحصر به فرد تبدیل کنید.

در اینجا چند نمونه جالب از آنچه در مورد آن صحبت می‌کنیم آورده شده است.

Handle اینستاگرام چیست؟

Handle اینستاگرام چیست؟

نکاتی برای ایجاد Handle اینستاگرام

اگرچه بعداً می توانید handle اینستاگرام خود را تغییر دهید، اما این ایده هوشمندانه‌ای برای انجام این کار نیست. وقتی فالوورهای شما، شما را شناختند و به نام کاربری اینستاگرام شما عادت کردند، تغییر در این عادت سخت است.توصیه می کنیم چند نکته برای ایجاد handle اینستاگرام در ذهن داشته باشید.

سادگی نکته اصلی است. تصور کنید یک handle اینستاگرام خیلی طولانی است یا تعداد زیادی عدد در آن گنجانده شده است. هیچ کس آن را به یاد نمی‌آورد. اکثر افراد قادر به خواندن آن نخواهند بود، یا اینکه به سرعت علاقه خود را از دست می‌دهند. و نام کاربری غیرقابل شناسایی اینستاگرام برای شما باقی خواهد ماند که هیچ کس تصدیق نمی کند.

تحقیق در مورد کلمه کلیدی را انجام دهید. در اینجا می‌توانید نام یا نام شرکت خود را با کلمات کلیدی ترکیب کرده و مطابقت دهید. 

اگر نمی‌دانید، فقط سعی کنید از برخی از تولیدکنندگان نام کاربری استفاده کنید. ممکن است خوش شانس باشید و یک نام کاربری جالب دریافت کنید. ما مطمئن هستیم که تاکنون به طور واضح توضیح داده‌ایم که handle اینستاگرام تا چه حد مهم است. این اثر انگشت شما در دنیای اینستاگرام است، اما خوشبختانه شما با آن به دنیا نیامده‌اید. شما می‌توانید handle اینستاگرام خود را انتخاب کنید.

 

 

منبع:https://www.hipfollow.com/blog/what-is-an-instagram-handle

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید