TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

0
181
TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد ، گامی دیگر در جهت تجارت در جریان

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

همانطور که TikTok هر روز پیشرفته‌تر میشه و آدمای مشهور بیشتری از آن استفاده می‌کنند. این برای TikTok عالیه، زیرا آن‌ها به TikTok کمک می‌کنند تا کاربران بیشتری را به خود جلب کند. TikTok می‌داند که باید مسیرهایی را ایجاد کند تا این سازندگان از ویدئوهای خود درآمدزایی کنند.

اگر آن‌ها بتوانند در Instagram و YouTube که شبکه‌های تبلیغاتی و ابزارهای قوی‌تری دارند، درآمد بیشتری کسب کنند، در نهایت، این کار را خواهند کرد- به همین دلیل TikTok در تلاش است تا گزینه‌های تجارت الکترونیکی بیشتری را ادغام کند تا بتواند راهی دیگر برای ایجاد درآمد مستقیم توسط سازندگان فراهم کند. 

و این می‌تواند گام بزرگ بعدی در آن مسیر باشد- طبق گفته‌ی TikTok:“امروز، ما در حال اعلام یک مشارکت جهانی با Shopify هستیم که به بیش از یک میلیون بازرگان کمک خواهد کرد کمپین‌هایی را که مستقیماً با TikTok مشغول هستند ایجاد و اجرا کنند.”

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

این بازرگانان Shopify را قادر می‌سازد تا تبلیغاتی را در TikTok انجام دهند، که می‌توانند در Shopify خود ایجاد کنند.

“از طریق کانال جدید TikTok، بازرگانان Shopify می‌توانند بدون ترک Shopify به توابع اصلی مدیر تبلیغات TikTok برای کسب و کار دسترسی پیدا کنند. موارد برجسته شامل موارد زیر است:

  • پیکسل جدید “1-click”: بازرگانان Shopify می‌توانند TikTok Pixel خود را با کلیک یک دکمه نصب یا متصل کنند تا ردیابی سریعتر و آسان‌تر باشد.
  • فروشگاه یک مرحله‌ای برای کمپین‌های TikTok: بازرگانان می‌توانند کمپین‌هایی ایجاد کنند، مخاطبان را هدف قرار دهند و عملکرد را در یک مکان دنبال کنند.
  • Creative Made Simple: همه در TikTok داستانی برای گفتن دارند و کانال TikTok بازرگانان Shopify را قادر می‌سازد تبلیغات بومی و قابل اشتراک گذاری ایجاد کنند. ابزارهای خلاقانه‌ی TikTok کمک می‌کند تا محصولات بازرگانان در عرض چند دقیقه به کیفیت بالا TikToks تبدیل شوند.

اعتبار آگهی رایگان: بازرگانان واجد شرایط می‌توانند اعتبار 300 دلاری را برای شروع فعالیت خود در اولین فعالیت TikTok بدست آورند.”

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

طبق TikTok، حدود نیمی از کاربران آن اعلام کرده‌اند که محصولات جدید را از طریق تبلیغات ارسال شده توسط یک محصول یا برند در برنامه کشف می‌کنند.

“ما از ادامه‌ی همکاری خود با Shopify خوشحال خواهیم شد زیرا همچنان به جست‌و‌جوی فرصت‌های پولی و ارگانیک می‌پردازیم که برای کسب و کار ارزش ایجاد می‌کنند و به رشد مخاطبان آن‌ها در TikTok کمک می‌کنند. به عنوان بخشی از مشارکت، ما آزمایش تجارت جدید را نیز آغاز خواهیم کرد. ویژگی‌هایی که حتی برای تجار بازرگان Shopify و خرید محصولات آن‌ها در اپ برای کاربران ما آسان‌تر است.”

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

TikTok مشارکت جدیدی را با Shopify اعلام کرد

این ویژگی‌های جدید احتمالاً مشابه تگ‌های محصولی است که TikTok قبلاً با برخی از کاربران و برندها آزمایش کرده است.

ارتباط مستقیم با Shopify می‌تواند این امر را حتی بیش‌تر پیش ببرد و گام بعدی را در برنامه‌های کسب درآمد از TikTok دنبال کنید، همان راهی را که نسخه چینی اپ “Douyin” دنبال می‌کند، که طبق گزارشات سال گذشته بیش از 122 میلیون دلار درآمد کسب کرده است، بیشتر ناشی از فروش تجارت الکترونیکی.

اما اگر Walmart سرانجام برنامه را تصاحب کند، چه؟

در پیشنهاد فعلی گروه Oracle / Walmart نسخه جهانی اپ را خریداری کرده و آن را از شرکت مادر ByteDance جدا می‌کند. مذاکرات در مورد فروش هنوز در جریان است، اما به نظر می‌رسد این دیدگاه باشد که Walmart از ادغام ابزار تجارت الکترونیکی خود در اپ و ارائه لینک مستقیم به محصولات خود بهره‌مند شود.

هنوز هیچ تضمینی برای انجام معامله‌ی  Oracle / Walmart وجود ندارد- آنچه به نظر می رسید قطعی است، اکنون به نظر می‌رسد که در انتظار است، یا حداقل زمان مناقصه تا بعد از انتخابات ایالات متحده است. اما اگر چنین شود، فکر می‌کنید Walmart نظر قابل توجهی در مورد چگونگی چنین ادغام‌هایی خواهد داد که می‌تواند اوضاع را دوباره برای برنامه تغییر دهد.

اما در حال حاضر، بازرگانان Shopify می‌توانند تبلیغات TikTok را از طریق Shopify dashboard خود اجرا کنند و شاید در آینده، بسته به آنچه در فروش TikTok اتفاق می‌افتد، بازرگانان نیز بتوانند محصولات را در کلیپ‌های TikTok خود بفروشند، با لینک مستقیم به فروشگاه‌های Shopify خود.

 

 

منبع:https://www.socialmediatoday.com/news/tiktok-announces-new-partnership-with-shopify-another-step-towards-in-stre/587808/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید