YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند

0
176

YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند، نکاتی در مورد نحوه‌ی دریافت ویدئوهای ویژه در Shorts Feed

YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند

می‌توانید آیکون Shorts جدید را در زیر لوگوی اصلی YouTube در کنار لیست categories برای کلیپ‌های کوتاه مشاهده کنید.

یوتیوب اواخر ماه گذشته رسماً از معرفی Shorts در هند خبر داد.

YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند
YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند

همانطور که در اینجا می‌بینید، در صورت وجود گزینه، کلیپ‌های کوتاه از طریق آنچه YouTube نام آن را “Shorts Shelf” میذارد، در صفحه‌ی اول اپ YouTube قابل کشف هستند. سازندگان هندی همچنین از طریق نماد + در نوار پایین به Shorts Camera دسترسی دارند که شامل عملکرد ویرایش سریع اضافی مثل کنترل سرعت، تایمرها و گزینه‌هایی برای افزودن موسیقی به کلیپ‌های شما است.

اما حتی اگر در هند نباشید و قادر به دسترسی به عملکرد اختصاصی Shorts Camera نباشید، باز هم می‌توانید محتوای خود را در ردیف Shorts در اپ داشته باشید- در حالی که YouTube همچنین بخش جدیدی را در مناطق دیگر آزمایش می‌کند که “فیلم های ایجاد شده از Shorts Camera و همچنین هر فیلم عمودی تا 60 ثانیه” را که در پلتفرم آپلود شده برجسته می‌کند.

YouTube لوگوی Shorts جدید را آزمایش می‌کند

همانطور که توسط YouTube توضیح داده شده است:“شما هنوز هم می‌توانید فیلم خود را برای Shorts shelf و feed واجد شرایط کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که 60 ثانیه یا کمتر از آن باشد و در قالب عمودی فیلمبرداری شود.”

کانال Creator Insider YouTube همچنین نکات اضافی در مورد چگونگی ایجاد حداکثر Short برای سازندگان ارائه داده است که می‌تواند به افزایش میزان نمایش محتوای آن‌ها کمک کند.

  • افزودن هشتگ # Shorts به عنوان کلیپ‌های ویدیویی کوتاه، شانس حضور شما در Shorts shelf را افزایش می‌دهد.
  • سازندگان باید کلیپ‌های کوتاه خود را “بسیار دیدنی و بسیار در دسترس” نگه دارند. از آنجا که افرادی که کلیپ شما را می‌بینند ممکن است عضو کانال نباشند، سازندگان همچنین باید از استفاده از هرگونه شوخی خودداری کنند و فقط مطمئن شوید که پیام خود را به آنجا منتقل می‌کنید و آن را کوتاه نگه دارید.
  • YouTube همچنین می‌گوید که کلیپ کوتاه شما به عنوان فیلم‌های استاندارد YouTube نیز در دسترس خواهد بود، بنابراین سازندگان باید بررسی کنند که آیا این محتوا در برنامه‌ریزی معمول آن‌ها قرار دارد یا نه.

هنوز درمورد زمان YouTube برای راه اندازی Shorts در همه مناطق هیچ صحبتی نشده است، اما با توجه به پیشرفت‌های مداوم، انتظار می‌رود به زودی شاهد انتشار آن باشید.

در حال حاضر، به نظر می‌رسد که برای دسترسی به Shorts Camera به 10K سابسکرایبر نیاز دارید.

 

 

منبع:https://www.socialmediatoday.com/news/youtube-tests-new-shorts-logo-provides-tips-on-how-to-get-videos-featured/587682/

درصورتی که از این مقاله لذت بردید مارا با نظرات خود یاری کنید.

[wp-review]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید